dr Alina Reichert-Bereszko

Gastroenterolog

3,9
3,9

Leczę się u Pani doktor od lat. Jest dokładnym, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu gastrologiem. Nigdy nie odczuwałem, że Pani doktor się śpieszy i nie ma dla mnie czasu. Czasami jak czułem się źle przyjmowała mnie późnym wieczorem (dla niektórych to już noc). Informacje publikowane przez Pana lub Panią Anonim z mojego doświadczenia są "wyssane z palca" Mam nadzieję że ustawy RODO pozwolą na identyfikację osób fałszywie oceniających innych. eugeniusz

eugeniusz

Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy jakich w życiu spotkałam. Patrzy na pacjenta holistycznie. Jest dociekliwa, dokładna i fachowa. Pomogła mi wiele razy i jestem za to bardzo wdzięczna. A Anonim który się na niej psy wiesza na tej stronie powinien się wstydzić! Pani Doktor, proszę się nie przejmować - ludzie są podli... po prostu...

Anonim nie wiem czym Pani doktor ci podpadla, ale dla większości brak i dla mnie jednak jest to najlepszy lekarz, więc twoje opinie mam głęboko w..... Leczyła moja mamę z bardzo dobrym skutkiem, gdzie inni lekarze rozkladali ręce. Pani Doktor życzę tylko życzliwych pacjentów, którzy będą wdzięczni za opiekę i leczenie,bo chyba o to chodzi a nie żeby tylko być miłym,chociaż empatii nie brakuje . Pani Doktor serdecznie pozdrawiam.

Witam Pan/i anonim nawet nie wie jak nazywa się przychodnia na Wyszyńskiego więc sadze,ze wszystko co pisze ''anonim''jest wyssane z palca!!!nie wiem co chcesz tym zyskać ?!Pani dr jest świetnym lekarzem i człowiekiem więcej takich lekarzy....

Świetna Pani Doktor, uprzejma i miła. Szybka, trafna diagnoza oraz odpowiednie leczenie zaproponowane przez Panią Doktor zakończyło moje zmagania z chorobą. Serdecznie pozdrawiam

Cudowny człowiek , kompetentny lekarz , rewelacyjne podejście do pacjenta ❤ Lekarz warty podróży z Londynu ... Wszystkim serdecznie polecam !

Cudowny człowiek , kompetentny lekarz , rewelacyjne podejście do pacjenta ❤
Lekarz warty podróży z Londynu ...
Wszystkim serdecznie polecam !

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Informuję, że w ostatnich dniach wszystkie negatywne opinie o tej babie z jakiegoś powodu zostały usunięte z tego forum. Ona bezczelna, arogancka i zadufana w sobie. Dla niej 120 złotych za wizytę prywatna na Kościuszki 4 w Katowicach to za mało żeby zainteresowała się problemem. Do prywatnego gabinetu każe sobie przynosić skierowania od lekarza POZ. Żeby ominąć kolejkę NFZ w przychodni Morrison na Wyszyńskiego w Katowicach. P. W. Niech pani nie usuwa negatywnych opinii o sobie, one się panią należą.

Ona bezczelna, arogancka i zadufana w sobie.
P. W. Niech pani nie usuwa negatywnych opinii o sobie, one się panią należą.

Od długiego czasu borykam się z bólem w prawym podbrzuszu (kilka lat) i do tej pory żaden lekarz nie spojrzał na mnie tak kompleksowo jak Pani doktor. Jestem w trakcie diagnostyki i leczenia, ale jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Jest bardzo dociekliwa i poświęciła mi dużo czasu, aby dowiedzieć się jak najwięcej i odpowiednio dobrać leczenie. Przy okazji tej wizyty wyszły również inne nieprawidłowości, które do tej pory były niezauważone przez poprzednich lekarzy. Polecam Panią doktor w 100%.

Leczę się u Pani Doktor od 8 lat. Mam pełne zaufanie do jej zaleceń. Normalnie funkcjonuję przy mojej chorobie, pracuję zawodowo.

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Katowice"?

Prywatny gabinet lekarski
40-338 Tychy
Mydlice
Dąbrowa Górnicza
41-310 Dąbrowa Górnicza
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
41-200 Sosnowiec