dr Alina Reichert-Bereszko

Gastroenterolog

Niestety muszę sie zgodzic z ponizszymi negatywnymi komentarzami. Nie wiem czy Pani doktor miala zly dzien czy co, ale podnoszenie glosu, chamski ton, przewracanie oczami i mowienie pacjentowi co 5 sek ze jest niepowazny, bo nie wzial ze soba badan (co jest faktem i rzeczywiscie to byl moj blad i sie do tego przyznalam i bylo mi głupio) jest ponizej krytyki. Wychodzac z gabinetu czulam sie jak najgorszy pies, co najmniej jakbym zabila komuś matkę. To, ze jestem mloda nie oznacza, ze mozna się wywyzszac i traktowac mnie jak dziecko. ...

Ps. Nie trzymajcie rak na blacie biurka pani doktor, bo okazecie w ten sposob kompletny brak szacunku. I oczywiscie od razu musicie zrozumiec pytanie, bo jak nie, to niestety rece Pani doktor sie zalamia.
Pani oczekuje powagi od pacjentow, prosze najpierw popatrzec na siebie.

Robiłam u pani doktor gastroskopię , było to moje trzecie badanie i powiem że najgorsze. Pani doktor trzy razy wkładała aparat i nie umiała tego poprawnie zrobić. Ale nie to było najgorsze, łatwo wydała na mnie wyrok , uznała że mam nawrót choroby nowotworowej. Przed badaniem mówiłam że jestem po częściowej resekcji żołądka, pani doktor nie była w stanie stwierdzić jak wygląda mój żołądek po czym jak wyciągnęła gastroskop powiedziałam jej że miałam rękawowa resekcje uznała że oczywiście to był rękaw. Nie jestem zadowolona i napewno nie polecę tego lekarza ...

Niestety nie możemy polecić tej Pani. Nie rozpoznaje chorób a to podstawa w tym zawodzie. Czasem to gra o życie pacjenta tym razem może przegrana przez brak kompetencji albo arogancję.

Wspaniała lekarka. Po kilku latach cierpienia najpierw zgagi, potem bóle żołądka, nic nie pomagające diety, odsyłania, zbywania w znanych renomowanych (trzepiących tylko kasę na swoich usługach) ośrodkach we Wrocławiu, gdzie pomimo wyników badań (przepuklina rozworu przełykowego, bardzo znacznego stopnia, już przełyk Baretta) nikt nie chciał mnie kierować na operację przepukliny (kazano mi tak żyć), trafiłem do Katowic z polecenia mojego Kolegi (także żołądkowca), do Pani dr Aliny Reichert - Bereszko. Od razu po zleceniu wszystkich możliwych badań, tak mnie pokierowała, ze zostałem zoperowany w Zabrzu przez Prof. Józefa Dzielickiego. Teraz ...

Wspaniała lekarka.
Teraz jestem "naprawiony", dolegliwości nie występują, mogę jeść wszystko, żadnych leków oczywiście nie biorę, które przed operacją brałem tonami (IPP, które spowodowały u mnie spadek odporności i obniżenie poziomu leukocytów).
Po prostu żyję normalnie, za co serdecznie Pani doktor dziękuję.
Gorąco polecam.
Grzegorz

Byłam u Pani dr drugi raz, i dugi raz jestem pod wrażeniem jej osoby. Wiarygodna, uprzejma, kompetentna. Na pewno wrócę, jeśli tylko będę musiała znowu skonsultować swój stan zdrowia. Szkoda, że nie ma więcej takich lekarzy!

Pani Doktor to jeden z najlepszych lekarzy jakich w życiu spotkałam. Patrzy na pacjenta holistycznie. Jest dociekliwa, dokładna i fachowa. Pomogła mi wiele razy i jestem za to bardzo wdzięczna. A Anonim który się na niej psy wiesza na tej stronie powinien się wstydzić! Pani Doktor, proszę się nie przejmować - ludzie są podli... po prostu...

Świetna Pani Doktor, uprzejma i miła. Szybka, trafna diagnoza oraz odpowiednie leczenie zaproponowane przez Panią Doktor zakończyło moje zmagania z chorobą. Serdecznie pozdrawiam

Cudowny człowiek , kompetentny lekarz , rewelacyjne podejście do pacjenta ❤ Lekarz warty podróży z Londynu ... Wszystkim serdecznie polecam !

Cudowny człowiek , kompetentny lekarz , rewelacyjne podejście do pacjenta ❤
Lekarz warty podróży z Londynu ...
Wszystkim serdecznie polecam !

Miła ,a zarazem kompetentna!Rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia pani doktor:)

Anonim nie wiem czym Pani doktor ci podpadla, ale dla większości brak i dla mnie jednak jest to najlepszy lekarz, więc twoje opinie mam głęboko w..... Leczyła moja mamę z bardzo dobrym skutkiem, gdzie inni lekarze rozkladali ręce. Pani Doktor życzę tylko życzliwych pacjentów, którzy będą wdzięczni za opiekę i leczenie,bo chyba o to chodzi a nie żeby tylko być miłym,chociaż empatii nie brakuje . Pani Doktor serdecznie pozdrawiam.