Pani Alinka to najwyższej klasy specjalista.Super podejście do pacjenta.Każdy aspekt terapii na najwyższym poziomie.Mój syn jest od 10 lat pod opieką Pani Alinki. Z dziecka które zupełnie nie mówiło terapia przyniosła rewelacyjne wyniki.Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za okazałą pomoc i bardzo indywidualne podejście do syna. Zawsze będziemy jak najcieplej mówić o Pani Alince.Jest naszym dobrym duchem.Każdemu rodziców polecam dr Alinę Szukałę.Pozdrawiamy serdecznie Katarzyna Bartoszewska z synem Jankiem.