lekarz Alina Szymańska

Dermatolog

1,4

To straszne i smutne. Pani specjalista dermatolog na zgłoszony problem wypadających włosów i świąd skóry głowy zetknęła tylko i nie zadając pytań powiedziała, że może przepisać lotionów, gdy zaczęłam opowiadać gdzie może jest przyczyna, jakie inne badania zrobiłam odpowiedziała: to chce pani ten lotionów? Gdy zapytałam jak działa ten lotionów, nie odpowiedziała mi, jak stosować?-"przeczyta pani sobie ulotkę" okazało się, że lotionów mogę

Olewanie pacjenta, pokazałam zmianę na skórze. Pani doktor swoim okiem oceniła, że to nic takiego jakiś ziarniak i nic by z tym nie robiła:( powiedziałam, że przeszkadza mi to i boję sié, że z czasem coś się z tego zrobi, to mam sobie iść do rodzinnego i prosić o skierowanie do chirurga. Na taką opinię czekałam miesiąc:(

Opowiem wam swoja ponura przygode z Pania doktor. Udalem sie do niej po porade w sprawie znamienia na plecach. Pani doktor nie yzywajac nawet zwyklej lupy spojzala z daleka i diagnoza - ja panu to wymroze,, i wymrozila. (znamie mialo 7mm srednicy i krwawilo). Po pol roku udalem sie do innej pani doktor i dzis mam diagnoze - czerniak zlosliwy. Najlepsze jest to ze Pani Szymanska nawet nie wpisala w karte tego zabiegu wymrazania. Przestrzegam wszystkich swoja tragiczna historia przed PSEUDO Pania dermatolog.

Przestrzegam wszystkich swoja tragiczna historia przed PSEUDO Pania dermatolog.

zdecydowanie nie polecam ! wrecz przestrzegam! poszłamz problemem skóry głowy. pani powiedziała ,że nie widzi problemu, nie widzi objawów. a miałam je 2 lata. przepisała płyn i sprawe zamknęła. na moja prosbe aby jeszcze raz obejrzała głowe, odmówiła. nie wróce tam na pewno. odradzam ta pania kazdemu...

Odradzam.bylam dwa razy w ciagu roku i calkowity brak zainteresowania problemem i pomocy.Pani zle wybrala zawod.

Pani doktor ewidetnie się wypaliła, wizyta raczej mało kogo usatsyfakcjonuje, kontakt ograniczony do minimum, 0 wywiadu.

Nie polecam tej pani, zbywa pacjentami jak najszybciej, nie uprzejma ma wszystko gdzieś ci się do niej mówi..

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Moja wizyta odbyła się w poradni dermatologicznej, na NFZ. Na moje problemy Pani odpowiedziała "a nie wiem". Na odpowiedzi, że przepisane maści nie działają i przerobiłam już wiele tego typu lekarstw i one na mnie nie działają, nie odpowiedziała nic, nie wypisała żadnych lekarstw, dała jakąś bezpłatną próbkę, westchnęła i zamknęła sprawę. Jednym słowem olała sprawę. Nie polecam.