lekarz Alina Toruńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bardzo sympatyczna lekarka. Konkretna, zainteresowana pacjentem oraz wszystkimi dolegliwościami. Szukająca przyczyn, a nie tylko lecząca objawy. Serdecznie polecam.

Wszystko bez zarzutu. Udzielona rzeczowa fachowa pomoc. Dobry kontakt i dokladna diagnoza..............

Naprawde fajna rzeczowa lekarka. Dlugo tlumaczy chorobe i nie zbywa pacjenta. Dala mi duzo skierowan i widac bylo w niej troske polecam

Mila lekarka i kompetentna dlugo tlumaczyla mi chorobe i leczenie dobrala skuteczne leki.........Polecam

Ta Pani naprawde ma podejscie do pacjenta, nie lekcewazy kazdej dolegliwosci i poswieca pacjentowi duzo czasu.

Jestem zadowolony z przebiegu wizyty. Pani dr dokladnie mnie osluchala i dobrala leki, po ktorych angina od razu mi przeszla. Polecam

Naprawde sympatyczna Pani Doktor. Wrazenie po wizycie pozytywne, przeprowadzony rzeczowy wywiad, zainteresowanie problemem i dobrane odpowiednie leki. Obym nie musiala szybko odwiedzac lekarza, ale jesli juz mus to wroce do dr Torunskiej.

Jestem bardzo milo zaskoczona ta lekarka. Pani dr nadawala mi na jednej wizycie tyle skierowan, i tak przejela sie moim problemem ze szok. Wczesniejsi moi lekarze traktowali mnie z gory a kazde skierowanie to byl straszny problem ze musialam wyludzac. Polecam naprawde ta Pania bo ma ludzkie podejscie do pacjenta.

Polecam naprawde ta Pania bo ma ludzkie podejscie do pacjenta.

Jestem studentka, wielu lekarzy odsylalo mnie z moimi problemami do innych a ta Pani jako jedyna skierowala mnie do specjalistow, szukala przyczyn na podstawie licznych badan. Jestem bardzo milo zaskoczona postawa i podejsciem do pacjenta.

Bardzo jestem zadowolona z tej lekarki. Leczylam sie wczesniej na grunwaldzie, roznica w podejsciu do pacjenta jest ogromna. Pani jest uprzejma, tlumaczy chorobe i gdy trzeba wysyla na dodatkowe badania. Naprawde polecam