lekarz Alina Toruńska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Odkad przyjmuje w Centermedzie leczymy sie z rodzina tylko u niej. Jest mila i ma podejscie do pacjenta. Nie ma problemu ze skierowaniami a cala przychodnia jest zorganizowana w sprawny sposob, numerki wysiwetlane na telewizorze, nie czeka sie godzinami.

Rzetelna i kompetentna lekarka. Nigdy nie zostawia pacjenta z niczym, robi szczegolowy wywiad i poswieca odpowiednia ilosc czasu. Cenie Pania Doktor za to ze nie zapisuje na kazdy maly kaszel silnych antybiotykow, wprowadza stopniowe leczenie kompleksowe i daje skierowanie na badania. Polecam tym, ktorzy troszcza sie o swoje zdrowie.

Bardzo mila Pani Doktor. Nie skąpi skierowan na badania i zawsze fachowo tlumaczy sposob leczenia. Nigdy nie stara sie zbyć pacjenta, co czesto zdarza sie w innych przychodniach, gdzie lekarze pracuja ''na akord'. Nie zapisuje od razu tony niepotrzebnych antybiotykow, do leczenia podchodzi bardzo profesjonalnie. Polecam ta lekarke.

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek miałam za rodzinną. Leczy faktycznie a nie zapisuje tony niepotrzebnych pigułek. Ma lekarską intuicję i nie skąpi odpowiednich badań. Jedna z ostatnich nie przeżartych jeszcze przez korupcję firm farmaceutycznych jednostka.

Kompleksowe badanie, trafna diagnoza, przemiła lekarka.

Kompleksowe badanie, trafna diagnoza, przemiła lekarka.

Odradzam!!! Lekarz niekompetentny i nieuprzejmy wobec pacjenta. Robi wszystko,aby jak najszybciej się go pozbyć i zostawić go z niczym. Na wejście do gabinetu trzeba czekać grubo 30min. po umówionym czasie, bo Pani doktor załatwiała w gabinecie pilniejszą sprawę ze swoim znajomym. Nic dziwnego,że później pacjent nie może otrzymać żadnego skierowania, skoro są pilniejsze sprawy.

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor nietrafnie postawiła diagnozę, która u innego lekarza okazała się zupełnie inna, na dodatek jest nieuprzejma i połowiczna w rozmowie z pacjentem.

Ta Pani doktor zachowuje się jakby była sponsorowana przez producentów leków na drożdżycę. Każdy kto pojawia się u niej jest podejrzany właśnie o tą chorobę. Poszedłem za namową znajomej zmieniłem jak się okazało lepsze na gorsze i zapisałem się do tej Pani doktor, teraz czekam, aż minie pół roku. Podejrzewa wciąż drożdżycę a po wizycie prywatnej u innego lekarza dowiedziałem się, że mam guza na nerce (u niej nigdy bym się tego nie dowiedział - skierowania są bardzo ograniczone i skromne) i chorą trzustkę i żadnej drożdżycy!. Zdecydowanie odradzam tego ...

Zdecydowanie odradzam tego lekarza bo nie jest fachowcem!

Pani doktor pracuje w przychodni akademickiej i swego czasu byla do niej zapisana duża część studentów. Po konfrontacji zdań okazało się, że wszyscy powinniśmy po prostu przejść na dietę bez cukrową i bez nabiałową. I ci z zapaleniem oskrzeli, i ci z guzkami na strunach głosowych i ci z bólem w kolanie. Nie polecam.

trzeba miećsużo cierpliwości i odpowiednie podejście

trzeba miećsużo cierpliwości i odpowiednie podejście