dr n. med. Alina Zając-Boczar

Internista, Endokrynolog

Witam serdecznie.ja coceniam Pania dr na bdb. mila, kompetentna szybka diagnoza i trafna.Pani dr wyprowadzila mnie na prosta unormowala prace organizmu. polecam

Wizyta trwa 5 minut, a najważniejszy etap to pomiar ciśnienia i osłuchanie , a potem ustalenie terminu następnej wizyty i koniec.... Nic się nie dowiedziałam na temat moich dolegliwości. Pani doktor cały czas się uśmiecha, a pacjent czuje się jak idiota. Czas na każdego pacjenta to "aż" 5 minut. Pacjentów sporo, głównie osoby starsze, więc można się domyślać, że Pani doktor zarabia sporą kasę biorąc od każdego po 80 złotych. Przyjmuje obecnie w "Pulsantisie" przy Ostrowskiego. NIE POLECAM!!!!

Leczę się u doktor Zając od 4 lat. Bywam u niej i prywatnie i na NFZ. Zawsze była dla mnie uprzejma, odpowiadała na zadawane pytania. Żadnych cudów, ale nie mam zastrzeżeń. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak ona, byłoby całkiem fajnie.

Byłam pod kontrolą tej Pani od 2006 roku na początku wyprowadziła mnie ze skakających wyników była uprzejma tłumaczyła wszystko.Obecnie idac do niej nic od niej sie nie dowie. Wizyta u niej trwa 3 min szybkie badanie zero wyjasnien a jak sie człowiek spyta o cokolwiek to pada odpowiedz"tak ma być" pozatym jest nieuprzejma a wypadałoby choćby za te 80 zł.

Od 2007 jestem pod opieką tej lekarki. Najpierw kontynuowała rozpoczęte gdzie indziej leczenie, teraz jestem pod kontrolą. Bez zachwytów, ale nie specjalnie mam się o co czepiać.

Bez zachwytów, ale nie specjalnie mam się o co czepiać.

2004rok. Po wynikach jak byk widać nadczynność, a ta pani przepisuje mi euthyrox50 i jodid100 - leki do leczenia niedoczynności!!!