lekarz Alina Zbróg

2,7

Polecam Panią Doktor Jest miła sympatyczna ma dobre podejście do dzieci Polecam z całego serca Dziękujemy za wizytę

Omijać z daleka zero empati. naburmoszona co to nie ona udaje miłą a tak nie jest. co to za lekarz do dzieci powinno się podchodzić z sercem a nie nerwami napisze tak z 15 wizyt jeden raz była miłą panią DOKTOR OMIJAĆ

Słaby lekarz. Na gorączkę (bez innych objawów) od razu wypisała antybiotyk. Pewnie aby zadowolić przewrażliwionego ojca. Jest miła, ale diagnozy nie trafione. Nie polecam.