lekarz Alina Ziarko-Łasińska

Ogromna wiedza, nieszablonowe podejście do problemu, umiejętność słuchania i wyciągania właściwych wniosków. Tak w kilku słowach mogę określić Panią Doktor. Polecam na 100 %.

Ogromna wiedza, nieszablonowe podejście do problemu, umiejętność słuchania
i wyciągania właściwych wniosków. Tak w kilku słowach mogę określić Panią
Doktor. Polecam na 100 %.

Od lat korzystam z wiedzy , mądrości i zaangażowania Pani Doktor , pełne zaufanie mam tylko do niej. Dzisiaj coraz rzadziej spotyka się takich lekarzy.

Dzisiaj coraz rzadziej spotyka się takich lekarzy.

Absolutnie wspanialy lekarz, stawia trafne diagnozy, godny polecenia! Pelne zaufanie! Wiecej takich!!!

Znakomity lekarz, który posiadając ogromną wiedzę medyczną z różnych dziedzin,diagnozuje chorobę podstawową z uwzględnieniem chorób współistniejących. Posiada doskonałe psychologiczne podejście do pacjenta, z którym dużo rozmawia zarówno o problemach zdrowotnych jak i innych mających wpływ na przebieg choroby i jej leczenie. Polecam wszystkim, którzy chcą uzyskać pełną wiedzę o stanie swego zdrowia oraz leczeniu i profilaktyce.

Do Pani Doktor trafiłam 2 lata temu przez przypadek. Nikt do tej pory nie zajął się moimi problemami tak profesjonalnie. Wzbudza zaufanie co pacjentowi pomaga się otworzyć. Bardzo obszerna wiedza i doświadczenie wiąże się z zawsze szybko postawioną diagnozą i skutecznym leczeniem. Zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Bardzo POLECAM Panią Doktor Alinę Ziarko-Łasińską.

Dr Alina Ziarko-Łasińska jest od lat moim lekarzem rodzinnym i w pełni zasługuje na wystawione przeze mnie oceny

Pani Doktor Ziarko-Łasińska jest lekarzem z powołania- można się o tym przekonać po piwrwszej wizycie. Nigdy nie odniosłam wrażenia tzw " spychotechniki". Zawsze bardzo szczegółowo bada pacjęta i nie bagatelizuje najmnieszych niepokojących objawów. Potrafi pomóc w 100%. Fantastyczny miły człowiek który troszczy się o każde zdrowie. PEŁNY PROFESJONALIZM!!! Oby więcej takich lekarzy !!!!

Doktor Agnieszka Ziarko Łasińska jest lekarką z dużą praktyką , genialnie potrafi wysłuchać pacjenta, zanalizować jego problem zdrowotny, postawić trafną diagnozę choroby i zalecić skuteczne leczenie. Wielokrotnie korzystałam z jej pomocy medycznej z poczuciem uzyskania pomocy prawdziwego fachowca, lekarki z sercem i wyobraźnią, dbająca o szczegóły leczenia, specyficzne sytuacje pacjenta. Kto do Niej trafi się leczyć, ma szczęście, że dobrze trafił !

OGROMNA WIEDZA I DOŚWIADCZENIE,ŚWIETNY DIAGNOSTA WSPANIAŁYCIEPŁY SERDECZNY CZŁOWIEK