dr Aliona Morka

Irydolog

Liczba opinii: 97
Średnia ocen:4,8/5
Opinie:97
Zaufanie do kompetencji
4,8
Tłumaczenie choroby i leczenia
4,8
Poświęcony czas
4,9
Kompleksowość podejścia
4,8
Uprzejmość
4,9
Godny polecenia
4,8
Dodaj opinię

O mnie

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

WięcejMniej

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

W pazdzierniku 2020 roku wybralam sie wraz z bratem do Pani Doktor Aliony . Zaden z lekarzy, u ktorego bylam (a jestem pod stala kontrola endokrynologa – ze wzgledu na Hashimoto oraz ginekologa jako wizyty profilaktyczne) nie byl w stanie okreslic z jakiej przyczyny jestem non stop senna, potwornie zmeczona, mam kilka razy w miesiacu bole migrenowe i z miesiaca na miesiac czuje sie coraz gorzej. Na miejscu, Pani Doktor stwierdzila, ze mam najprawdopodobniej bardzo duza nietolerancje pokarmowa i w zwiazku z tym zaleca mi wykonanie dodatkowego pakietu badan na ...

W pazdzierniku 2020 roku wybralam sie wraz z bratem do Pani Doktor Aliony . Zaden z lekarzy, u ktorego bylam (a jestem pod stala kontrola endokrynologa – ze wzgledu na Hashimoto oraz ginekologa jako wizyty profilaktyczne) nie byl w stanie okreslic z jakiej przyczyny jestem non stop senna, potwornie zmeczona, mam kilka razy w miesiacu bole migrenowe i z miesiaca na miesiac czuje sie coraz gorzej. Na miejscu, Pani Doktor stwierdzila, ze mam najprawdopodobniej bardzo duza nietolerancje pokarmowa i w zwiazku z tym zaleca mi wykonanie dodatkowego pakietu badan na nietolerancje pokarmowe. Po potwierdzeniu, ze diagnoza jest prawidlowa Pani Doktor Aliona zalecila odstawienie z jadlospisu produktow szkodliwych dla organizmu, a po jakims czasie parametry badan, ktore wykonuje przy Hashimoto powinny sie poprawic i samopoczucie polepszyc.
Jezeli chodzi o bol glowy to po wywiadzie oraz po przedstawieniu wynikow badan, zlecanych przez lekarzy (ktore nie zostaly przez tych lekarzy okreslone jako zle), Pani Doktor zalecila sprobowac stosowanie specjalnego kremu.
Po pierwszym miesiacu stosowania sie do zalecen Pani Doktor moje samopoczucie bylo diametralnie zmienione- na lepsze, cala moja rodzina okreslila mnie, ze jestem calkowicie inna osoba- usmiechnieta, radosna, pelna energii, wreszcie nie senna.
Migrena, z ktora borykalam sie od co najmniej 15 lat, zniknela jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki.
A wyniki (anty-TPO i anty-TG) zmniejszyly sie 3krotnie.
Podjelismy wtedy decyzje, ze cala nasza rodzina jak i grono naszych znajomych chce udac sie na wizyte do Pani Doktor. Tak tez sie stalo, Pani Doktor przyjela nas w naszym miescie- Krakowie.
W chwili obecnej czesc z tych osob jest jeszcze w trakcie wykonywania badan, ktore Pani Doktor Aliona im zlecila, ale z tych osob, ktore juz te wyniki posiadaja, postawione diagnozy poszczegolnym osobom sprawdzaja sie w 100%. Osoby stosujace sie do zalecen juz po paru tygodniach czuja poprawe.
Jest juz lawina kolejnych chetnych, ktorzy chcieliby sie z Pania Doktor spotkac.
Samo podziekowanie w naszej opinii nie byloby w ogole miarodajne w stosunku do tego co Pani Doktor Aliona dla nas zrobila.

Bardzo serdecznie pozdrawiamy Pania Doktor.
Krakow

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie mniejszy niż powinien być nawet ten na granicy normy był daleko w tyle. Najpierw pytałam parę razy panią w recepcji ...

Po stwierdzeniu u mnie przez lekarzy niedrożności jajowodów okazało sie że naturalne zajście w ciążę jest nie możliwe, więc postanowiliśmy z mężem, że przystąpimy do programu in vitro.Pierwsze podejście i sukces jestem w ciąży maleństwo rośnie jak na drożdżach, co mówi o tym winik B-HCG to jest chormon ciąży z krwi jesteśmy przed 4-tą weryfikacją mamy zobaczyć "dziś" pęcherzyk i nagle harmider po odebraniu wyniku b-HCG bo wynik jest znacznie mniejszy niż powinien być nawet ten na granicy normy był daleko w tyle. Najpierw pytałam parę razy panią w recepcji czy to napewno mój wynik ale pani twierdziła, że tak to mój wynik mówiłam, że to niemożliwe bo ja jestem w ciąży a ta b-HCG jest jakaś niska o co chodzi na to pielęgniarka "PROSZĘ POCZEKAĆ ZARAZ BĘDZIE MIAŁA PANI WIZYTĘ" W chodzę i słyszę "JUŻ PO WSZYSTKIM" tu już nic nie ma, nie znam przyczyny tego poronienia, zepsuła mi pani statystykę, bo taka pacjentka zdarza mi się raz na pół roku a pani jest druga w ciągu półtora miesiąca. PŁACZ! i nic więcej. To był styczeń 2007 i wtedy trafiłam do DR ALIONY na wizytę,nic nie mówiąc z czym przychodzę Dr mówi JUŻ DAWNO NIE WIDZIAŁAM TAKIEGO OKA, TO MERCEDEZ KLASY C, ale ma pani dzieci? Mówię NIE. A Dr Aliona mówi pani nie donosi żadnej ciąży bo pani ENDOMETRIUM jest za ciękie. PŁACZ! Ja mięsiąc temu poroniłam ciąże in vitro mówię i PŁACZE proszę PANIĄ DR O POMOC. Była nie mniej przerażona niż ja, ale bardzo konkretna i opanowana czułam że jestem w rękach ANIOŁA, który się mną zajmie. Nic nie obiecywała jak inni to robili przez wiele lat kiedy nie mogłam zajść w ciążę. Tylko powiedziała zrobię wszystko co w mojej mocy.Przyjechałam do domu i powiedziałam do męża, że zapaliło się dla nas światełko w tunelu RADOŚĆ!Pojechałam do kliniki, w której zachodziłam w ciążę by na USG zmieżyć to endometrium było marne 9,8 mm to kpina bo norma to 14mm,potwierdził się wynik pani DR zapytałam lekarza, który robił USG jak to endometrium ma się do donoszenia ciąży a pan dr zaczął się jąkać i mówi...JEST NA GRANICY NORMY. Jakiej pytam do PORONIEŃ. Na to pan dr: no, no jest CIENKIE, ale na granicy normy z twarzą POKERZYSY. Wyszłam z gabinetu.Wróciłam do DR. ALIONY i zaczęliśmy kwanty. Zrobiłam 10 zabiegów i po dwóch cyklach miesiączkowych pojechałam zrobić powtórne USG. Okazało się, że moje endometrium ma 13,8 mm. Wynik sam mówi za siebie - prawidłowe endometrium. Pomogły kwanty u pani doktor. To był kwiecień. W czerwcu podeszliśmy 2 raz do programu in vitro i dziś mam dwu i pół letnią córeczkę. Dzięki pani dr Alionie i jej zabiegom kwantowym mogłam spokojnie donosić tę ciążę. Bardzo dziękuję i jestem wdzięczna do grobowej deski za to, że spotkałam panią doktor na swojej drodze i mogę cieszyć się darem macierzyństwa.Jestem stale pod opieką pani doktor i w każdej sytuacji mogę na nią liczyć, nawet z najmniejszą blachostką. DZIĘKUJE PANI DOKTOR, ŻE PANI JEST. Iwona z Gdańska.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Opinie niby nic wielkiego, a jednak jakie pomocne. Dzięki nim i ciągłym poszukiwaniom trafiłam na osoby, które spowodowały niesamowite zmiany w moim życiu. Tak, myślę o Pani Alionie, cudowna i mega profesjonalna. Bardzo rzeczowo i indywidualnie podeszła do mojego problemu chorobowego. Przez wiele lat męczyłam się z alergią, AZS i astmą. Alergia przybrała już taką postać, że uczulało mnie prawie wszystko. Najgorsze było to, że czerwony odczyn alergiczny zaczął zajmować coraz większy obszar mojej szyi i twarzy. To nie było miłe, bo ludzie patrzyli na mnie dziwnie i pytali co ...

Opinie niby nic wielkiego, a jednak jakie pomocne. Dzięki nim i ciągłym poszukiwaniom trafiłam na osoby, które spowodowały niesamowite zmiany w moim życiu. Tak, myślę o Pani Alionie, cudowna i mega profesjonalna. Bardzo rzeczowo i indywidualnie podeszła do mojego problemu chorobowego.
Przez wiele lat męczyłam się z alergią, AZS i astmą. Alergia przybrała już taką postać, że uczulało mnie prawie wszystko. Najgorsze było to, że czerwony odczyn alergiczny zaczął zajmować coraz większy obszar mojej szyi i twarzy. To nie było miłe, bo ludzie patrzyli na mnie dziwnie i pytali co mi się stało. Od dziecka mama chodziła ze mną po najlepszych specjalistach z wielkimi tytułami naukowymi i co, rezultat kiepski. Przypisywali różne leki na chybił trafił, ale nie zlecali szczegółowych badań diagnostycznych. I ciągle pudłowali, a mój stan zdrowia się pogarszał. Jedyne co potrafili to powtarzali tylko, że trzeba nauczyć się z tym żyć. Jakie to smutne i żałosne, świadczące o kwalifikacji i podejściu do pacjenta. Tak już załamana, że nie da się nic zrobić trafiłam w ręce Pani Doktor. Na początek zleciła drobiazgową diagnostykę i wszystko było jasne. Badania jednoznacznie potwierdziły co mi dolega i nareszcie wiedziałam z czym zaczynam walczyć. Zastosowanie się do wyznaczonego kierunku i wskazówek Pani Aliony no i oczywiście mojej ciężkiej pracy, ale rónież mojej rodzinki (bo nie było łatwo) jest mój powrót do zdrowia. Dlatego gorąco polecam wszystkim, którzy stracili juz nadzieję i nie wiedzą co im jest, wizytę u Pani Doktor Aliony. To bardzo sympatyczna i ciepła osoba, której zależy na udzieleniu pomocy. Nie ma co się bać i poddawać, trzeba walczyć. Minęły już prawie 2 lata w walce o zdrowie, a ja jestem już inną osobą, przestałam być niewidzialną.
Wielkie podziękowania i ukłony, jeszcze raz dziękuję Pani Aliono - Agnieszka z rodziną.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

TEMAT: AZS Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie. Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki. AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć. od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć ...

TEMAT: AZS
Samo słowo polecam tu nie wystarczy, Dziękuję również nie będzie odpowiednie.
Dzięki Pani doktor żyjemy normalnie. Kilka słów dotyczących walki z choroba mojej córki.
AZS czyli Atopowe Zapalenie Skóry, choroba której lekarze nie bardzo potrafią leczyć.
od 15 lat szukałyśmy pomocy w ostatniej fazie choroby dziecko miało 95 % ciała zajęte strupami, sączącymi się ranami i tzw łuską . Każdy kto choć raz zetknął się z tą chorobą wie co to znaczy. Szukanie pomocy u lekarzy akademickich, kończyło się tu przykład " musicie nauczyć się z tym zyć to nieuleczalne" Matki nigdy się nie poddają, tak trafiłam do Pani doktor. Bez czarowania, obietnic rzeczowo i konkretnie został przeprowadzony wywiad, pytanie o badania ( nikt z lekarzy akademickich nie zlecił nam tych, o które Pani Aliona pytała), rodzaj porodu, karmienie piersią, pierwszy antybiotyk itd. Następnie diagnoza, skierowanie na badania krwi. Potem wynik i zaczęłyśmy leczenie. Nie było łatwo od początku bo mamy bardzo dużo produktów, na które córka jest uczulona miedzy innymi gluten, mleko, jajka, ziemniaki itd. wprowadzone zostały również suplementy odbudowujące mikroflorę jelitową. Jelita to nasz drugi mózg, ja bym nawet stwierdziła ze może pierwszy. Mija 4 miesiąc a my mamy 80 % poprawy stanu zdrowia. UWAGA ,!! jeszcze raz napisze 80 % poprawy. Moje dziecko zaczęło być aktywne, dobrze spi, nie drapie się, ciało jest gładkie, nie ma plam, poprawiły się wyniki w nauce i wyniki krwi, nie ma bólu stawów, rosną paznokcie i nie wypadają włosy. Powiem jedno z AZS można wygrac, trzeba tylko wiedzieć gdzie i z kim. Pani doktor ma ogromna wiedzę, którą potrafi przekazać i niesamowite wyniki w leczeniu AZS jesteśmy tego przykładem.
pozdrawiam wszystkich drapiących się ;) i ich rodziców. Nie zwlekajcie komfort życia bez choroby można dostrzec bardzo szybko.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Odkąd sięgam pamięcią jako nastolatka borykałam się z powodu bólu w okolicy stawów krzyżowo - biodrowych lekarze nie wiedzieli co mi jest,jeden lekarz twierdził że nie będę mogła mieć dzieci drugi że ciężki poród ale nic poza tym żadnej konkretnej diagnozy a ponieważ raz bolało mocniej a raz mniej nic z tym nie robiłam.Kiedy w wieku 23 lat zaszłam w ciążę było coraz gorzej, miałam problemy z chodzeniem potwornie bolały mnie biodra i tak do końca ciąży. Na szczęście ku przestrodze lekarza poród przetrwałam, gorzej po porodzie znowu te bóle ...

Odkąd sięgam pamięcią jako nastolatka borykałam się z powodu bólu w okolicy stawów krzyżowo - biodrowych lekarze nie wiedzieli co mi jest,jeden lekarz twierdził że nie będę mogła mieć dzieci drugi że ciężki poród ale nic poza tym żadnej konkretnej diagnozy a ponieważ raz bolało mocniej a raz mniej nic z tym nie robiłam.Kiedy w wieku 23 lat zaszłam w ciążę było coraz gorzej, miałam problemy z chodzeniem potwornie bolały mnie biodra i tak do końca ciąży. Na szczęście ku przestrodze lekarza poród przetrwałam, gorzej po porodzie znowu te bóle i problem z chodzeniem ubieraniem się gdy zrobiłam RTG bioder lekarz stwierdził ze to problem reumatyczny i skierował mnie do reumatologa a reumatolog rozpoznał tylko na podstawie RTG reumatoidalne zapalenie stawów nie robiąc mi żadnych innych badań, zapisała zabiegi kriokomorę i tabletki przeciw zapalne i powiedziała że muszę być pod kontrolą reumatologa i co pół roku korzystać z zabiegów no i tak robiłam, ból częściowo ustąpił ale nie na długo i kiedy po roku brania tabletek nie było żadnej poprawy a nawet było gorzej poszłam do ortopedy ten skierował mnie na rezonans kręgosłupa lędźwiowego bo stwierdził dyskopatie i przepuklinę między kręgami....i znowu inna diagnoza że to przez to boli mnie przy chodzeniu i nie tylko bo w nocy spać nie mogłam a żeby odwrócić się z prawej strony na lewą tragedia nie znam słów żeby to opisać! Na szczęście mam to już za sobą dzięki Dr Alionie która jest naprawdę lekarzem z powołania nie rzuca słów na wiatr tylko po głębokim namyśle powie o co chodzi, a więc gdy po spojrzeniu mi w oczko nie powiedziała mi nic o stawach ani o kręgosłupie byłam w szoku przecież przez 5 lat po urodzeniu dziecka nie leczę się na nic innego jak stawy i kręgosłup więc jak to możliwe że nic nie mam kiedy powiedziałam Pani Dr z czym się borykam kazała mi wstać i przejść się i od razu powiedziała że mam o 1 cm krótszą nogę i wadę postawy. Gdyby nie Dr ALIONA nie trafiła bym do Dr Leszka Majkowskiego którego mi poleciła a co się okazało mam krzywą miednice co sprawia że lewa noga jest krótsza a w skutek tego stawy obciążone ocierały się o siebie a jeszcze dodatkowe obciążenie w czasie ciąży dało się we znaki. Dr Majkowski przywrócił mnie do pionu jestem już po 5ciu zabiegach widać efekty i czuć :o) Polecam Dr Alione
pod każdym względem i każdemu jest też bd pediatrą takich lekarzy więcej pozdrawiam wdzięczna Pacjentka z Władysławowa

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Uczestniczyłem w kursie irydologii u Pani Aliony i mogę podsumować go jedynym słusznym słowem.... REWELACJA!!! Wcześniej byłem na minikursie irydologii w Warszawie i przyznam, że Pani Aliona pokazała mi jak wiele nie wiem i jak wiele rzeczy błędnie mi przedstawiono. Miejsce szkolenia przyjemne i w pełni przystosowane do tego rodzaju zajęć. A sam kurs? Prowadząca to bardzo ciepła i miła osoba z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Poza techniką i metodami analizy irydologicznej uczymy się podejścia do pacjenta, pokory i tego, że praktyka to podstawa. Szkolenie prowadzone w znakomitym systemie wykładu ...

Uczestniczyłem w kursie irydologii u Pani Aliony i mogę podsumować go jedynym słusznym słowem....

REWELACJA!!!

Wcześniej byłem na minikursie irydologii w Warszawie i przyznam, że Pani Aliona pokazała mi jak wiele nie wiem i jak wiele rzeczy błędnie mi przedstawiono.
Miejsce szkolenia przyjemne i w pełni przystosowane do tego rodzaju zajęć.
A sam kurs?
Prowadząca to bardzo ciepła i miła osoba z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Poza techniką i metodami analizy irydologicznej uczymy się podejścia do pacjenta, pokory i tego, że praktyka to podstawa.
Szkolenie prowadzone w znakomitym systemie wykładu przeplatanego testami i ciągłym utrwalaniem nabytej wiedzy. Uczymy się na zdjęciach, a nie rysunkach czy schematach. 4 intensywne dni nauki - jest to na tyle długo by poznać podstawy irydologii i na tyle krótko by nie zrazić się do ogromu materiału i nie wypalić już na początku :)
Podsumowując szkolenia Pani Aliony są warte każdych pieniędzy, na pewno będę wracał regularnie :)
Gorąco pozdrawiam!

WięcejMniej
4,3/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Chcialabym podzielic sie moja opinią szczegnie dla tych ktorzy cierpia na migrene. Ja od 13tego roku zycia miewalam silne ataki migreny co zwykle konczylo sie na zastrzykach w szpitalu. Moje stany bardzo sie nasilily po urodzeniu dziecka do kilku silnych w miesiacu i aury co rano. Wiele wizyt u neurologow, terapeutow bolu, okulistow i innych slecjalistow nic mi nie daly. W tomografii i innych badaniach w glowie nic nie bylo. Przez 17 lat szukania rozwiazania jedna pani doktor w szpitalu wpadla jedynie na pomysl ze skoro mam wymioty podczas migreny ...

Chcialabym podzielic sie moja opinią szczegnie dla tych ktorzy cierpia na migrene. Ja od 13tego roku zycia miewalam silne ataki migreny co zwykle konczylo sie na zastrzykach w szpitalu. Moje stany bardzo sie nasilily po urodzeniu dziecka do kilku silnych w miesiacu i aury co rano. Wiele wizyt u neurologow, terapeutow bolu, okulistow i innych slecjalistow nic mi nie daly. W tomografii i innych badaniach w glowie nic nie bylo. Przez 17 lat szukania rozwiazania jedna pani doktor w szpitalu wpadla jedynie na pomysl ze skoro mam wymioty podczas migreny to zapisala mi czopki przeciwbólowe a inna zmniejszyla poziom boli poprzez zapisa ie mi na kilka tygodni lekow na dotlenienie mozgu. Zas pani doktor Aliona w miesiac doprowadzila mnie do normalnego zycia! Odzyskalam zycie i wiare. Moj poziom bolu w skali od 0 do 10 ze sredniej w miesiacu na poziomie 5 zmalal do 0. Zycze Wam migrenowcy szczescia a pani doktor Alionie raz jeszcze dziekuje za drugie zycie. Ania z Bydgoszczy

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Dr Alionę mogę polecić z czystym sumieniem każdemu kto wędruje od lekarz do lekarza i nikt nie wie co mu jest.Tak było ze mną dłuższy okres czasu działy się ze mną dziwne rzeczy a to skoki ciśnienia, zawroty głowy, omdlenia, brak tchu (trudności z oddychaniem) płacz bez powodu i odwracanie się od przyjaciół i rodziny. Lekarz rodzinny eksperymentował z lekami, kierował na badania które wychodziły ok, a ja dalej borykałam się z problemem i było coraz gorzej. I wtedy zaczęłam zapoznawać się z tą mało znaną (niestety)dzieniną medycyny jaką jest ...

Dr Alionę mogę polecić z czystym sumieniem każdemu kto wędruje od lekarz do lekarza i nikt nie wie co mu jest.Tak było ze mną dłuższy okres czasu działy się ze mną dziwne rzeczy a to skoki ciśnienia, zawroty głowy, omdlenia, brak tchu (trudności z oddychaniem) płacz bez powodu i odwracanie się od przyjaciół i rodziny. Lekarz rodzinny eksperymentował z lekami, kierował na badania które wychodziły ok, a ja dalej borykałam się z problemem i było coraz gorzej. I wtedy zaczęłam zapoznawać się z tą mało znaną (niestety)dzieniną medycyny jaką jest irydologia, po zapoznaniu sie z tematem trafiłam do dr Aliony Szmukały i to był ogromny krok do przodu, Pani dr zaraz po spojrzeniu w oczy z całą pewnością postawiła diagnozę że mam silną nerwicę lękową podała mi namiary do równie doskonałego specjalisty w tej dziedzinie i dziś normalnie funkcjonuję wszytskie niepokojące objawy minęły, gdybym nie trafiła do dr Aliony pewnie do dziś moje dziwne dolegliwości byłyby, a to bardzo utrudniało mi życie. Zresztą poza mną później do Pani dr trafiła moja mama u której też powiedziała na co zwrócić uwagę i także stan zdrowia mojej mamy znacznie się poprawił nareszcie wiadomo było co robić dalej. Mogłabym wymieniać jeszcze kilka przypadków z mojego otoczenia które także skorzystały z pomocy Pani dr i są bardzo zadowolone. Jest to osoba o bardzo fachowej wiedzy i potrafi naprowadzić w jaki sposb dalej się leczyć, a to jest ważne. Więc jeśli ktoś boryka się z problemami zdrowotnymi a niestety lekarze rodzinni często bagatelizują i eksperymentują na swoich pacjentach to naprawdę warto udać sie do Pani dr Aliony Szmukały uważam że jest w stanie pomóc każdemu. Jestem bardzo wdzięczna Pani za pomoc i napewno jeśli tylko będą pojawiały się jakiekolwiek problemy zdrowotne (oby ich nie było już )to skorzystam z pomocy dr Aliony Szmukały.Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Pani Doktor bardzo cierpliwie słucha oraz tłumaczy diagnozę oraz plan leczenia. Cierpię na migreny od 20stu lat, wymioty, światłowstręt , omdlenia, wszystko co najgorsze - 1 lub 2 razy w miesiącu po ok 2-3 dni wycięte z życia! Byłam u wielu lekarzy którzy rozkładali ręce i przepisywali kolejne silne leki przeciwbólowe. Pani Doktor jako pierwsza poleciła krem z progesteronem! Na początku trudno było mi uwierzyć że pomoże na migreny!!! A jednak! Migreny wciąż powracają ale są łagodniejsze, nie jestem już wykluczona z życia tak jak było to wcześniej. Polecam Panią ...

Pani Doktor bardzo cierpliwie słucha oraz tłumaczy diagnozę oraz plan leczenia. Cierpię na migreny od 20stu lat, wymioty, światłowstręt , omdlenia, wszystko co najgorsze - 1 lub 2 razy w miesiącu po ok 2-3 dni wycięte z życia! Byłam u wielu lekarzy którzy rozkładali ręce i przepisywali kolejne silne leki przeciwbólowe. Pani Doktor jako pierwsza poleciła krem z progesteronem! Na początku trudno było mi uwierzyć że pomoże na migreny!!! A jednak! Migreny wciąż powracają ale są łagodniejsze, nie jestem już wykluczona z życia tak jak było to wcześniej.
Polecam Panią Doktor z całego serca wszystkim którzy walczą z migreną.

WięcejMniej
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Mija rok odkąd jestem pod opieką Pani Aliony. Nie oznacza to ciągłych wizyt, po prostu przez ten rok zastosowałam się do zaleceń. Przestałam walczyć z ciągłym bólem brzucha i niestrawnościami, zniknął refluks, teraz wzięłyśmy sie za stawy i po miesiącu jest o niebo lepiej! Nie zawsze jest lekko, bo trzymam specjalną dietę, ale warto. Moja odporność skoczyła niesamowicie - z osoby mającej 3 anginy w sezonie letnim i przynajmniej raz zapalenie zatok zimą, katary, kaszle - jestem człowiekiem niechorującym i niezarażającym się od innych. Oszczędzam na lekach, wizytach u lekarzy. ...

Mija rok odkąd jestem pod opieką Pani Aliony. Nie oznacza to ciągłych wizyt, po prostu przez ten rok zastosowałam się do zaleceń. Przestałam walczyć z ciągłym bólem brzucha i niestrawnościami, zniknął refluks, teraz wzięłyśmy sie za stawy i po miesiącu jest o niebo lepiej! Nie zawsze jest lekko, bo trzymam specjalną dietę, ale warto. Moja odporność skoczyła niesamowicie - z osoby mającej 3 anginy w sezonie letnim i przynajmniej raz zapalenie zatok zimą, katary, kaszle - jestem człowiekiem niechorującym i niezarażającym się od innych. Oszczędzam na lekach, wizytach u lekarzy. Jestem naprawdę szczęściarą, że ktoś polecił mi Panią Alionę. Mimo tego, że byłam sceptyczna i spodziewałam się jakiejś ściemy. Inni lekarze powinni się uczyć.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat