dr Aliona Morka

Irydolog

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
Szkolenie irydologiczne "Irydologia współczesna" odbędzie się w dniach 10.10..2019 -13.10.2019 w Gdańsku.
W hotelu LOGOS. ...

Autorka książki "IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA.
W hotelu LOGOS. Z wydaniem dyplomów.
Zapisy pod numerem tel. 601 666 177

Plan szkolenia : wysyłany zainteresowanym.

W pazdzierniku 2020 roku wybralam sie wraz z bratem do Pani Doktor Aliony . Zaden z lekarzy, u ktorego bylam (a jestem pod stala kontrola endokrynologa – ze wzgledu na Hashimoto oraz ginekologa jako wizyty profilaktyczne) nie byl w stanie okreslic z jakiej przyczyny jestem non stop senna, potwornie zmeczona, mam kilka razy w miesiacu bole migrenowe i z miesiaca na miesiac czuje sie coraz gorzej. Na miejscu, Pani Doktor stwierdzila, ze mam najprawdopodobniej bardzo duza nietolerancje pokarmowa i w zwiazku z tym zaleca mi wykonanie dodatkowego pakietu badan na nietolerancje pokarmowe. Po potwierdzeniu, ze diagnoza jest prawidlowa Pani Doktor Aliona zalecila odstawienie z jadlospisu produktow szkodliwych dla organizmu, a po jakims czasie parametry badan, ktore wykonuje przy Hashimoto powinny sie poprawic i samopoczucie polepszyc.
Jezeli chodzi o bol glowy to po wywiadzie oraz po przedstawieniu wynikow badan, zlecanych przez lekarzy (ktore nie zostaly przez tych lekarzy okreslone jako zle), Pani Doktor zalecila sprobowac stosowanie specjalnego kremu.
Po pierwszym miesiacu stosowania sie do zalecen Pani Doktor moje samopoczucie bylo diametralnie zmienione- na lepsze, cala moja rodzina okreslila mnie, ze jestem calkowicie inna osoba- usmiechnieta, radosna, pelna energii, wreszcie nie senna.
Migrena, z ktora borykalam sie od co najmniej 15 lat, zniknela jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki.
A wyniki (anty-TPO i anty-TG) zmniejszyly sie 3krotnie.
Podjelismy wtedy decyzje, ze cala nasza rodzina jak i grono naszych znajomych chce udac sie na wizyte do Pani Doktor. Tak tez sie stalo, Pani Doktor przyjela nas w naszym miescie- Krakowie.
W chwili obecnej czesc z tych osob jest jeszcze w trakcie wykonywania badan, ktore Pani Doktor Aliona im zlecila, ale z tych osob, ktore juz te wyniki posiadaja, postawione diagnozy poszczegolnym osobom sprawdzaja sie w 100%. Osoby stosujace sie do zalecen juz po paru tygodniach czuja poprawe.
Jest juz lawina kolejnych chetnych, ktorzy chcieliby sie z Pania Doktor spotkac.
Samo podziekowanie w naszej opinii nie byloby w ogole miarodajne w stosunku do tego co Pani Doktor Aliona dla nas zrobila.

Bardzo serdecznie pozdrawiamy Pania Doktor.
Krakow

Opinie niby nic wielkiego, a jednak jakie pomocne. Dzięki nim i ciągłym poszukiwaniom trafiłam na osoby, które spowodowały niesamowite zmiany w moim życiu. Tak, myślę o Pani Alionie, cudowna i mega profesjonalna. Bardzo rzeczowo i indywidualnie podeszła do mojego problemu chorobowego. Przez wiele lat męczyłam się z alergią, AZS i astmą. Alergia przybrała już taką postać, że uczulało mnie prawie wszystko. Najgorsze było to, że czerwony odczyn alergiczny zaczął zajmować coraz większy obszar mojej szyi i twarzy. To nie było miłe, bo ludzie patrzyli na mnie dziwnie i pytali co ...

Przez wiele lat męczyłam się z alergią, AZS i astmą. Alergia przybrała już taką postać, że uczulało mnie prawie wszystko. Najgorsze było to, że czerwony odczyn alergiczny zaczął zajmować coraz większy obszar mojej szyi i twarzy. To nie było miłe, bo ludzie patrzyli na mnie dziwnie i pytali co mi się stało. Od dziecka mama chodziła ze mną po najlepszych specjalistach z wielkimi tytułami naukowymi i co, rezultat kiepski. Przypisywali różne leki na chybił trafił, ale nie zlecali szczegółowych badań diagnostycznych. I ciągle pudłowali, a mój stan zdrowia się pogarszał. Jedyne co potrafili to powtarzali tylko, że trzeba nauczyć się z tym żyć. Jakie to smutne i żałosne, świadczące o kwalifikacji i podejściu do pacjenta. Tak już załamana, że nie da się nic zrobić trafiłam w ręce Pani Doktor. Na początek zleciła drobiazgową diagnostykę i wszystko było jasne. Badania jednoznacznie potwierdziły co mi dolega i nareszcie wiedziałam z czym zaczynam walczyć. Zastosowanie się do wyznaczonego kierunku i wskazówek Pani Aliony no i oczywiście mojej ciężkiej pracy, ale rónież mojej rodzinki (bo nie było łatwo) jest mój powrót do zdrowia. Dlatego gorąco polecam wszystkim, którzy stracili juz nadzieję i nie wiedzą co im jest, wizytę u Pani Doktor Aliony. To bardzo sympatyczna i ciepła osoba, której zależy na udzieleniu pomocy. Nie ma co się bać i poddawać, trzeba walczyć. Minęły już prawie 2 lata w walce o zdrowie, a ja jestem już inną osobą, przestałam być niewidzialną.
Wielkie podziękowania i ukłony, jeszcze raz dziękuję Pani Aliono - Agnieszka z rodziną.

Pani Doktor bardzo cierpliwie słucha oraz tłumaczy diagnozę oraz plan leczenia. Cierpię na migreny od 20stu lat, wymioty, światłowstręt , omdlenia, wszystko co najgorsze - 1 lub 2 razy w miesiącu po ok 2-3 dni wycięte z życia! Byłam u wielu lekarzy którzy rozkładali ręce i przepisywali kolejne silne leki przeciwbólowe. Pani Doktor jako pierwsza poleciła krem z progesteronem! Na początku trudno było mi uwierzyć że pomoże na migreny!!! A jednak! Migreny wciąż powracają ale są łagodniejsze, nie jestem już wykluczona z życia tak jak było to wcześniej. Polecam Panią ...

Polecam Panią Doktor z całego serca wszystkim którzy walczą z migreną.

Panią Doktor polecam nie tylko tym, którzy szukają bezskutecznie rozwiązania na swoje problemy zdrowotne ale również tym, którzy tryskają zdrowiem - jako profilaktykę. Wspaniały lekarz, ciepły, delikatny i bardzo cierpliwy człowiek. To co u innych lekarzy wydaje się bardzo skomplikowane ( NIESTETY) tutaj często okazuje się proste do zdiagnozowania i wyleczenia. Wielka strata, że nasi lekarze nie korzystają z pomocy irydologów....

Wspaniały lekarz, ciepły, delikatny i bardzo cierpliwy człowiek.
Wielka strata, że nasi lekarze nie korzystają z pomocy irydologów....

Byłam na kursie z irydologii u dr Aliony i muszę przyznać, że wart każdych pieniędzy. Po pierwsze - ogromna wiedza, zastosowana w praktyce , która w bardzo przystępny sposób została przekazana kursantom. Teoria przeplatana badaniami na prawdziwym materiale - również samobadanie. Po drugie -przemiła atmosfera i dobre warunki-wszystko zorganizowane na tip-top. Pani dr Alionka jest bardzo sympatyczną osobą ,ale bardzo wymagającą, trzymającą dyscyplinę wykładów. Pozyskałam bardzo dużo wiedzy i czekam na następne wykłady. Polecam każdemu kto jest zainteresowany irydologią w praktyce. Polecam również świetny praktyczny podręcznik ,,IRYDOLOGIA ZILUSTROWANA" autorstwa dr Aliony Szmukała.

Uczestniczyłem w kursie irydologii u Pani Aliony i mogę podsumować go jedynym słusznym słowem.... REWELACJA!!! Wcześniej byłem na minikursie irydologii w Warszawie i przyznam, że Pani Aliona pokazała mi jak wiele nie wiem i jak wiele rzeczy błędnie mi przedstawiono. Miejsce szkolenia przyjemne i w pełni przystosowane do tego rodzaju zajęć. A sam kurs? Prowadząca to bardzo ciepła i miła osoba z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Poza techniką i metodami analizy irydologicznej uczymy się podejścia do pacjenta, pokory i tego, że praktyka to podstawa. Szkolenie prowadzone w znakomitym systemie wykładu ...

REWELACJA!!!

Miejsce szkolenia przyjemne i w pełni przystosowane do tego rodzaju zajęć.
A sam kurs?
Szkolenie prowadzone w znakomitym systemie wykładu przeplatanego testami i ciągłym utrwalaniem nabytej wiedzy. Uczymy się na zdjęciach, a nie rysunkach czy schematach. 4 intensywne dni nauki - jest to na tyle długo by poznać podstawy irydologii i na tyle krótko by nie zrazić się do ogromu materiału i nie wypalić już na początku :)
Podsumowując szkolenia Pani Aliony są warte każdych pieniędzy, na pewno będę wracał regularnie :)
Gorąco pozdrawiam!

Mija rok odkąd jestem pod opieką Pani Aliony. Nie oznacza to ciągłych wizyt, po prostu przez ten rok zastosowałam się do zaleceń. Przestałam walczyć z ciągłym bólem brzucha i niestrawnościami, zniknął refluks, teraz wzięłyśmy sie za stawy i po miesiącu jest o niebo lepiej! Nie zawsze jest lekko, bo trzymam specjalną dietę, ale warto. Moja odporność skoczyła niesamowicie - z osoby mającej 3 anginy w sezonie letnim i przynajmniej raz zapalenie zatok zimą, katary, kaszle - jestem człowiekiem niechorującym i niezarażającym się od innych. Oszczędzam na lekach, wizytach u lekarzy. Jestem naprawdę szczęściarą, że ktoś polecił mi Panią Alionę. Mimo tego, że byłam sceptyczna i spodziewałam się jakiejś ściemy. Inni lekarze powinni się uczyć.

Chcialabym podzielic sie moja opinią szczegnie dla tych ktorzy cierpia na migrene. Ja od 13tego roku zycia miewalam silne ataki migreny co zwykle konczylo sie na zastrzykach w szpitalu. Moje stany bardzo sie nasilily po urodzeniu dziecka do kilku silnych w miesiacu i aury co rano. Wiele wizyt u neurologow, terapeutow bolu, okulistow i innych slecjalistow nic mi nie daly. W tomografii i innych badaniach w glowie nic nie bylo. Przez 17 lat szukania rozwiazania jedna pani doktor w szpitalu wpadla jedynie na pomysl ze skoro mam wymioty podczas migreny to zapisala mi czopki przeciwbólowe a inna zmniejszyla poziom boli poprzez zapisa ie mi na kilka tygodni lekow na dotlenienie mozgu. Zas pani doktor Aliona w miesiac doprowadzila mnie do normalnego zycia! Odzyskalam zycie i wiare. Moj poziom bolu w skali od 0 do 10 ze sredniej w miesiacu na poziomie 5 zmalal do 0. Zycze Wam migrenowcy szczescia a pani doktor Alionie raz jeszcze dziekuje za drugie zycie. Ania z Bydgoszczy

Kilka lat temu mój 7letni syn zachorwał na sepsę, to powtórzyło się jeszcze trzy razy. Po czwartej sepsie byłam zdruzotana...do p.Aliony trafiłam przypadkowo. Pani Szmukała wyprowadziła mi syna "na prostą"bez antybiotyków i podejrzanej chemii. Dziecko nie dosyć ,że przestało chorować to wyciszyła się także jego alergia.Tak trwamy już kilka lat...bez antybiotyku.To przemiła, ciepła osoba, która już samą rozmową działa kojąco. Z pomocy p.Aliony korzystam od kilku lat - także w swojej sprawie i mam do niej absolutne zaufanie. Polrcam całym sercem.

Polecam!!!!swietny specjalista a do tego przemila osoba. Mialem wielkie obawy przed wizyta nigdy z takich gabinetow nie korzystalem ale bylo warto. Polecam!!