lek. med. Anas Awad

Okulista

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Warszawie
Specjalizację z okulistyki odbywał w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym oraz Katedrze i Klinice Okulistyki II Wydziału Lekarskiego WUM
Stale poszerza swoje umiejętności, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach w dziedzinie okulistyki.
Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego.

Moja ocena dotyczy dr. Awada. Od kilku lat wielu lekarzy przy okazji badań okulistycznych sugerowało, że powinnam dokładnie przebadać wzrok, z uwagi na występowanie nieswoistych zmian, jednak żaden z nich nie podjął się ich przeprowadzenia. Ich pomoc ograniczała się do wystawienia recepty na okulary. Niedawno trafiłam do dr. Awada i to była najlepsza rzecz jaka mogła mnie spotkać. W czas postawiona diagnoza, przedstawiona otwarcie, wdrożone leczenie pomogło mi ocalić wzrok. Kilkumiesięczna zwłoka w rozpoczęciu leczenia mogła skończyć się dla mnie tragicznie. Niezwykły człowiek, okazujący życzliwość i szacunek do swoich pacjentów i stwarzający przyjemną atmosferę, co - trzeba przyznać - nie jest charakterystyczne dla środowiska lekarzy... Naprawdę szczerze i z czystym sumieniem polecam.

Trafilam do pana doktora Awada z wielomiesięczna gradówka, której nikt się nie podejmował zoperować. Na szczęście pan doktor podszedł kompleksowo - nie tylko mi ja usunał ale także wytłumaczył mi istotę choroby i jak zapobiegać tym zmianom w przyszłości. Jestem bardzo zadowolona, poniewaź po zabiegu nie pozostało śladu po tej duźej gradówce. W dodatku pan Doktor jest bardzo życzliwy, ma dobre poczucie humoru i piękny pozytywny uśmiech. Dziękuję Panie Doktorze jeszcze raz!

Kulturalny z poczuciem humoru. Profesjonalnie wykonał nacięcie gradówki, wyczyścił oko, dobrał leki, wytłumaczył i uspokoił. Zabieg wykonał delikatnie i sprawnie(bez bolu!!!). Trafiłam przypadkiem z infekcją oka i na szczęście udało się natrafić na fachowca. Polecam, jakby ktoś potrzebował na cito jakiegoś drobnego zabiegu w okolicach oka to ten lekarz na pewno pomoże.

Zdecydowanie nie można lepiej trafić jeśli mowa o okuliście - profesjonalizm, ogromna wiedza i kompetencje. Dodatkowo, co w mojej ocenie jest szalenie ważne, Pan Doktor jest niezwykle sympatyczny i empatyczny. Jego spokój, opanowanie i serdeczny uśmiech sprawia, że pacjent może poczuć się komfortowo. Z pełnym zaufaniem jestem w stanie powierzyć doktorowi zdrowie moich oczu. Polecam! :)

Pan Doktor dwa razy uratował wzrok mojemu tacie. Byliśmy u różnych lekarzy, którzy doprowadzili oczy taty do stanu krytycznego ( zapalenie rogówki) dopiero Doktor Anas Awad w profesjonalny sposób zaopiekował się tatą i wyleczył mu oczy. Mój tata miał już chwile zwątpienia, a teraz dzięki Doktorowi znów chce mu się żyć.

Byłem z starszą osobą na wizycie u Pana doktora podszedł z wielką empatią , jest bardzo miły życzliwy.

Bardzo sympatyczny, kompetentny, a przede wszystkim doświadczony lekarz. Cechuje go ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta, a także trafna diagnoza. Profesjonalizm w każdym calu. Polecam!

Polecam!

Uważny, kompetentny, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie wytłumaczyl , poświęcił dużo czasu dla mnie .Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tego lekarzy. Polecam .

Niesamowicie mily,spokojny I kulturalny doktor posiadajacy duuuzo wiedze I praktyki. I w dodatku taki przystojny :)) polecam jak inni nie daja rady :)

Bardzo spokojny i opanowany człowiek. Kompleksowo podszedł do leczenia problemu, zlecił konsultację u innego specjalisty. Szczegółowo opisał sposób postępowania, leczenia, możliwe powikłania. Poświęcił dużo czasu na ocenę problemu, pomimo tego, że był to ostry dyżur i oczekiwało wielu pacjentów. Do doktora trafiłem ze złamaniem ściany oczodołu.