lekarz Anatol Giżewski

Bardzo miły, drobiazgowy, uprzejmy. W chwilach zwątpienia doda otuchy. W razie problemu - zaradzi, czy to na oddziale czy w gabinecie lekarskim. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora.

Korzystam z opieki Pana Doktora już ponad 20 lat (dwie ciąże, leczenie mięśniaków, operacja). Jest kompetentny, uprzejmy, rzeczowy. Polecam go wszystkim paniom.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi moją ciążę.Polecam

Bardzo dobry lekarz.Prowadzi moją ciążę.Polecam

B. Dobry lekarz . Jestem pacjentka od 8 lat .... Nieznam lepszego...

B. Dobry lekarz . Jestem pacjentka od 8 lat .... Nieznam lepszego...

Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i bez skrępowania. Jedyny minus to cena 140 zł za wizytę + cytologia+ usg

Dzięki temu lekarzowi urodziłam zdrowego synka Macieja.Serdecznie polecam tego lekarza.

świetny specjalista, prowadzil mi ciążę i jestem bardzo zadowolona.Urodziłam zdrową i piękną córeczkę.Polecam

Najlepszy lekarz jakiegokolwiek spotkałam .kompetentny rzeczowy i w dodatku uprzejmy jakosc usług na wysokim poziomie

Świetny ginekolog! Serdecznie polecam... Doktor prowadził moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego usług.

Świetny ginekolog!

Najlepszy lekarz z jakim spotkałąm się w życiu, rzeczowy, kompetentny, życzliwy i pomocny. Polecam gorąco! Uratował życie mojej córeczki!!