dr hab. n. med. Anatol Panasiuk

Choroby zakaźne, Internista

Jakie kolwiek negatywne opinie o panu profesorze uważam za bzdury! To jest wspaniały lekarz i przez niego żyje.

Skontaktowałem się z dr, żeby zapytać jaki jest koszt wizyty. Jasne, że jak się idzie do lekarza, to chce się wiedzieć ile trzeba mieć przy sobie gotówki i czy się trzeba zapożyczyć czy nie. Szanowny Pan doktor stwierdził, że pytanie o cenę jest nieetyczne i rozłączył rozmowę. Dla mnie to zwykły brak szacunku dla innych. Nie będę się wypowiadać o tym jak leczy, bo nie wiem, doktor nie dał mi szansy żeby to sprawdzić.

Myślałam ,ze jest bardziej kompetentny

Myślałam ,ze jest bardziej kompetentny

bardzo miły lekarz i jast wspaniały wyprowadza wszystko na prostą i bardzo bardzo dobrze leczy

Pan Profesor to wspaniały cudowny człowiek. Jako lekarz to perfekcyjny profesjonalista. Dzieki niemu żyję i mam nadzieję , że jeszcze długo. Dziękuję Panie doktorze. Zdzisław Makarewicz

Zdzisław Makarewicz

Wspaniały cudowny Człowiek . Przede wszystkim kompetentny. Mówi o wszystkim bardzo zrozumiale . Nie ukrywam , że wyprowadził mnie na prostą. Polecam wszystkim leczenie u Pana Profesora .

Cudowny lekarz!Cudowny człowiek!Jego zaletą jest,całkowite oddanie się pacjentowi,poświęcenie mu bardzo dużo czasu,kompleksowe podejście do problemu zdrowotnego(a nie zawężanie,do jednej tylko dolegliwości),miły,ciepły,serdeczny...Polecam w 100%!Ewa i Andrzej

Wspaniały, rewelacyjny lekarz, naprawdę stara się pomagać i dba o swego pacjenta. Bardzo miły, i on mi właśnie pomógł, a jeździłam nawet do lekarzy do Warszawy. POLECAM

Pan profesor budzi podziw,ma 4 specjalizacje(bardzo ciezkie ) Interna,zdrowie publiczne,choroby zakazne i patomorfologia,a do tego jest bardzo milym czlowiekiem.

Inni lekarze powinni brać z niego przykład

Inni lekarze powinni brać z niego przykład