Androlog

Internista, Endokrynolog

Gabinet Lekarski
ul. Wyspiańskiego 54
83-000 Pruszcz Gdański

Bardzooo dobry lekarz. Uprzejmy jako człowiek. Miły oraz cierpliwy. Z wytrwałością słucha pacjenta za co jestem bardzo wdzięczna! Polecam

Opinia dodana przez: mczarna
Androlog Warszawa dr n. med. Marek Ciesielski

Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa im. św Jana Pawła II
ul. Nowolipie 9/11

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.
Z ogromna wiedzą medyczną nacechowany humanitaryzmem zwracający uwagę na problemy pacjenta.
Oby każdy lekarz choćby w części okazał się być takim jak Pan doktor Ciesielski Marek, wówczas my pacjenci moglibyśmy być spokojni o nasze zdrowie , życie!! Pozdrawiam Pana Doktora serdecznie i życzę dużo sukcesów w Pańskiej praktyce lekarskiej.

jest doskonałym specjalistą , wspaniałym człowiekiem.

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2
68-200 Żary

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Ela

Radosna 31
42-600 Tarnowskie Góry

Na temat tego lekarza mogłabym pisać wiele, ale nie będę. Miałam okazję "leczyć" się u kilku lekarzy. Efektem tych leczeń był brak ciąży przez 6lat i jedno poronienie. Nie robili zupełnie NIC- zero badań. Trafiłam do Pana dr. Kasperczyka i jedyne co mogę na jego temat powiedzieć to to, że jest NAJLEPSZY!!! Polecam parą które mają problemy z zajściem w ciąże- w ciągu trzech wizyt zlecił mi więcej badań niż wszyscy moi dotychczasowi lekarze razem wzięci. Ten lekarz diagnozę stawia na podstawie badań a nie na podstawie niczego.

dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Urolog, Androlog

wizyta już od 350

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Opinia dodana przez: M

ulica Fieldorfa-Nila 14/3U

O tym lekarzu można mówić tylko same pozytywy. Widać, że pomaganie i leczenie ludzi to jego pasja i powołanie a nie tylko zawód. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Baska

dr hab. n. med. Bolesław Otulakowski

Urolog, Chirurg ogólny

Dziewińska 83
60-178 Poznań

Jestem zadowolony z wizyt u Profesora.Dokładne badanie i objaśnienie powstałych schorzeń oraz zalecenia
i leczenie.

i leczenie.

Opinia dodana przez: Jan

dr n. med. Szymon Banaszewski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Świebodzińska 38 lok. 1
Poznań

zdecydowanie polecam w naszym przypadku zastosował antybiotyk i po 2 miesiącach żona zaszła w ciąże przedtem chodziliśmy przez kilka miesięcy do 2 innych andrologów jeden leczył nas witaminami a drugi w piwnicy na jednym z osiedli po drugiej wizycie bez dokładnych badań zalecił in vitro bo z tego jest kasa

Słoneczna 23a
60-286 Poznań

Byliśmy z mężem pacjentami doktora Cymerysa przez 8 miesięcy. Zaprzestaliśmy wizyt kiedy to kolejny raz przekonaliśmy się, że to jedynie strata naszego czasu, pieniędzy i mojego zdrowia.

Trafiliśmy do lekarza z problemem zajścia w ciążę przez ponad 1,5 roku. Ponieważ u mnie owulacja i jajeczkowanie ok., lekarz zalecił badanie męża. Wykonał je u siebie w gabinecie „na oko” pod mikroskopem. Wyniki badań odnotował w swoim zeszycie, nie podając nam żadnych dokładnych parametrów ejakulatu. Kiedy rok później, już i innego lekarza androloga mąż wykonał to samo badanie, otrzymał dokładny wynik na dwóch stronach A4, z podanymi wszystkimi istotnymi parametrami. Wynik ten zawsze możemy mieć przy sobie, konsultując się z jakimkolwiek lekarzem.
Dr Cymerys na jednej z wizyt zalecał wykonanie u siebie w gabinecie badania na przenikliwość plemników przez śluz, czego potem i tak nie zrobił. Zalecił współżycie, mówiąc że wszystko w porządku, a na wszelki wypadek przepisał Duphaston. Na moją prośbę skierowania mnie na badanie poziomu hormonów, stwierdził, ze nie ma takiej potrzeby. Zanim zaczełam brac przepisany Duphaston miałam regularne okresy i owulacje. Po Duphastonie okres mi się kompletnie rozregulowal. Sluzu owulacyjnego nie było wcale. Na moje dolegliwości i zaobserwowane zmiany lekarz zareagował lekceważąco, stwierdzając, ze Duphaston zadziałal prawidłowo. Lekarz zdecydowal, ze w naszym przypadku najlepsza będzie inseminacja, która on sam może przeprowadzic. Jako przygotowanie do inseminacji przepisal mi 3 rozne leki hormonalne. Nadal bez zbadania poziomu hormonów. Efektem były spore problemy z krążeniem i ogólnym samopoczuciem ogólne rozchwianie gospodarki hormonalnej i zaburzenia cyklu. Odstawiłam leki, lekarza i przez 3 miesiace leczyłam się innymi, sprawdzonymi wczesniej metodami. Do doktora Cymerysa nie mam zamiaru już wiecej się wybierac.
Od dłuższego już czasu leczymy się u innego lekarza. Prowadzenie od samego początku prawidłowe. Wreszcie zrobiono mi wszystkie ważne badania, w tym m.in. HSG, które wykazało niedrożność jajowodów. To skandal, że dr Cymerys byl gotow do przeprowadzenia w moim przypadku inseminacji przy niedroznych jajowodach i bez innych istotnych badan. Ze przepisywal hormony nie znając poziomu moich hormonow, przez co nie tylko nie przybliżył mnie i mojego męża do upragnionej ciazy, ale wrecz utrudnil i znacznie oddalil w czasie.

Lublin

dzisiaj byłam u Pana profesora pierwszy raz ( i na pewno nie ostatni!) i zrobił naprawdę dobre wrażenie- wizyta była prowadzona w miły sposób i nie trwała z zegarkiem w ręku ("byle kolejny pacjent=kolejna gotówka"), badanie było przeprowadzone bardzo delikatnie. Jestem zachwycona takim normalnym, ludzkim podejściem do pacjenta. Szczerze polecam!