lekarz Andrzej Antoszewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

1,7

Może trochę obcesowy (do pacjenta w trzeciej osobie), ale dość cierpliwie tłumaczy co i jak, wykazując zrozumienie dla faktu, że pacjent jest laikiem. Jak dla mnie OK, nawet wystawił swoją opinię do kierującego, choć o nią nie prosiłem.

Absolutnie nie polecam, nieprzyjemny ,nie da żeby się wypowiedzieć-ocenia stan choroby po obejrzeniu bez zadnych badań,w odpowiedzi do lekarza kierującego nie daje konkretnej odpowiedzi.

Nie polecam tego lekarza,bardzo nie przyjemny,nie kulturalny, nie dowiedziałam sie od niego zupełnie niczego na temat choroby ,burczał pod nosem z oburzeniem kiedy zapytałam o diagnoze. NIE GODNY POLECENIA!!!

NIE GODNY POLECENIA!!!