dr n. med. Andrzej Babicki

Proktolog

wybitny specjalista. mistrz swojego rzemiosła. w województwie nikt tak nie wykonuje kolonoskopii bez znieczulenia - bez (zero) bólu!!! naukowiec, lekarz z powołania. człowiek - niespotykanie w środowisku lekarzy ludzkie podejście do pacjenta. ludzie go kochają, a opinie o nim nie są legendą, choć jak się słucha tych opowieści, to można odnieść takie wrażenie. wzór lekarza i talentu...w porównaniu do mistrza Babickiego, inni lekarze o kolonoskopii to chyba tylko słyszeli - przepaść, otchłań, czarna dziura...to się w głowie nie mieści, że to same badanie (kolonoskopia) w wykonaniu innych lekarzy jest męką (w Kościerzynie bez znieczulenia jeszcze nikt nie wytrzymał, na akademii w Gdańsku zwijali się z bólu), a w wykonaniu doktora Babickiego, dosłownie leżakowaniem. Dr Babicki - uosobienie kompetencji, zaangażowania, talentu. człowiek honoru - wierny przysiędze lekarskiej.

Chodze do pana doktora na kolonoskopie jest delikatny ,wesoly,mily ico wazne dobrze wykonuje badanie i to bez znieczulenia...po prostu boskie rece.Pan doktor jak moj tata chorowal a byl w kiepskim stanie przyjal go na telefon bez zadnego problemu....i pomogl mu od razu....bardzo polecam pana doktora...wspanialy czlowiek

Nadzwyczajny lekarz. Naczytałam się w Internecie o kolonoskopii i bardzo się bałam. Sugerowałam znieczulenie, ale doktor powiedział, że jest naprawdę niepotrzebne. I... miał rację. Bolało tylko przed krótką chwilę w jednym miejscu, gdzie jelita były skręcone, ale trwało to chwilę. Atmosfera w czasie badania bardzo sympatyczna. Pielęgniarki kompetentnie pomagały, odpowiednio uciskając brzuch. Cały zespół starał się, żebym czuła się komfortowo w tej niekomfortowej sytuacji.

Wspaniały lekarz,od którego promieniuje i ciepło i kompetencja. Człowiek czuje, że trafił w najlepsze ręce. Wielkie podziękowania za poredy i pomoc.

To CZŁOWIEK I LEKARZ !!! W Jego rękach pacjent czuje się bezpiecznie.Człowiek wielkiej postury a jeszcze większego serca.

Lekarz ma niesamowite podejście do pacjenta. Ciepły i miły kontakt, no i fachowe leczenie. Polecam gdyż jest profesjonalistą w każdym calu . Badanie było bez znieczulenia /bałam się bardzo ale niepotrzebnie/ - było całkowicie bezbolesne .

Chciałabym napisać wiele ciepłych słów o dr A.Babickim. W dzisiejszym świecie gdzie lekarze w szpitalach i przychodniach harują ponad siły trudno im często zdobyć się na cierpliwość ,uważność, zastanowienie (szczególnie nad przypadkiem nietypowym, trudnym do zdiagnozowania) Jestem takim "przypadkiem". Doktor przyjął mnie, wysłuchał uważnie, bardzo chciał pomóc, robił badania, starał się o dodatkowe bad. wszystko to w przychodni! Od Doktora bije pozytywna energia. Jest po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Doktorze ! Niech Panu dopisuje ZAWSZE ZDROWIE ! Na pożytek Pana i tych wszystkich Biedaków , którym Pan pomaga ! Bóg zapłać. ...

Bóg zapłać.
Pacjentka z Tczewa

Super czlowiek i specjalista w swoim fachu. Polecam kazdemu z problemem Dr.Babickiego.wierny pacjent.Karol Zarzecki

Super czlowiek i specjalista w swoim fachu.
Polecam kazdemu z problemem Dr.Babickiego.wierny pacjent.Karol Zarzecki

POLECAM PANA DOKTORA. ŚWIETNY SPECJALISTA, BARDZO KOMPETENTNY, WYJAŚNIA DOKŁADNIE PROBLEM I LECZENIE (Z PRZEBIEGIEM ZABIEGU). MA SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA. BARDZO MIŁY, Z POCZUCIEM HUMORU. JEST FAKTYCZNIE BARDZO ZABIEGANY NA ODDZIALE W SZPITALU, ALE W PRZYCHODNI MA CZAS.

Absolutnie wspaniały lekarz i człowiek. Gdzie on się uchował taki w tych czasach to ja nie wiem?! Polecam!