dr n. med. Andrzej Babicki

Proktolog

Lekarz godny zaufania, profesjonalista. Polecam. Kolonoskopia z usunięciem polipa odbyła się bez znieczulenia. Nic nie bolało - mistrzostwo. Fachowiec jakich mało.

Dr. Babicki to naprawdę świetny lekarz, fachura jak ich mało. Z problemami z układem pokarmowym tylko do dr.Babickiego. Joanna

Joanna

Opinie o Doktorze nie są przesadzone, ma niezwykłe umiejętności i ręce, które leczą! W jednym ze szpitali nie zrobiono mojej córce pełnej kolonoskopii, bo obawiano się, że uszkodzą jelita (jest wąsko zbudowana, szczuplutka). Proponowano znieczulenie ogólne. Dr Babicki poradził sobie bez problemu i nie trzeba było robić znieczulenia! Córka wyszła po badaniu zachwycona i w bardzo dobrej formie! Kilka lat później ja również poddałam się kolonoskopii u Pana Doktora, ale znając doświadczenie córki, podeszłam do badania ze spokojem. Potwierdzam- to wspaniały lekarz. Ma świetny kontakt z pacjentem i umie rozproszyć jego lęk. Bardzo pomocne są panie, współpracujące z Doktorem, badanie przebiega sprawnie i komfortowo dla pacjenta. Dziękuję z całego serca w imieniu własnym i córki; skorzystałam , bo ktoś mi Pana Doktora polecił i miał rację. Teraz ja polecam innym tego lekarza.

Wspaniały , cudowny DOKTOR - PROTOLOG o DIAMENTOWYM UMYŚLE I O GROMNYCH UMIEJĘTNOŚCIACH,w 2019 roku URATOWAŁ MNIE OD STRASZNEJ CHOROBY. WRAŹLIWY , DOKŁADNIE BJĄŚNIAŁ CHORBĘ,PRECYZYJNIE BADA , JEŚLI MOGĘ DAŁBYM PANU DR ANDRZEJOWI BABICKIEMU 100 ZŁOTYCH GWIAZDEK. PANIE DOKTORZE BARDZO , BARDZO DZIĘKUJĘ.

PANIE DOKTORZE BARDZO , BARDZO DZIĘKUJĘ.

Chodze do pana doktora na kolonoskopie jest delikatny ,wesoly,mily ico wazne dobrze wykonuje badanie i to bez znieczulenia...po prostu boskie rece.Pan doktor jak moj tata chorowal a byl w kiepskim stanie przyjal go na telefon bez zadnego problemu....i pomogl mu od razu....bardzo polecam pana doktora...wspanialy czlowiek

To CZŁOWIEK I LEKARZ !!! W Jego rękach pacjent czuje się bezpiecznie.Człowiek wielkiej postury a jeszcze większego serca.

Nadzwyczajny lekarz. Naczytałam się w Internecie o kolonoskopii i bardzo się bałam. Sugerowałam znieczulenie, ale doktor powiedział, że jest naprawdę niepotrzebne. I... miał rację. Bolało tylko przed krótką chwilę w jednym miejscu, gdzie jelita były skręcone, ale trwało to chwilę. Atmosfera w czasie badania bardzo sympatyczna. Pielęgniarki kompetentnie pomagały, odpowiednio uciskając brzuch. Cały zespół starał się, żebym czuła się komfortowo w tej niekomfortowej sytuacji.

Wspaniały lekarz,od którego promieniuje i ciepło i kompetencja. Człowiek czuje, że trafił w najlepsze ręce. Wielkie podziękowania za poredy i pomoc.

Lekarz ma niesamowite podejście do pacjenta. Ciepły i miły kontakt, no i fachowe leczenie. Polecam gdyż jest profesjonalistą w każdym calu . Badanie było bez znieczulenia /bałam się bardzo ale niepotrzebnie/ - było całkowicie bezbolesne .

Super czlowiek i specjalista w swoim fachu. Polecam kazdemu z problemem Dr.Babickiego.wierny pacjent.Karol Zarzecki

Super czlowiek i specjalista w swoim fachu.
Polecam kazdemu z problemem Dr.Babickiego.wierny pacjent.Karol Zarzecki