dr n. med. Andrzej Babicki

Proktolog

wybitny specjalista. mistrz swojego rzemiosła. w województwie nikt tak nie wykonuje kolonoskopii bez znieczulenia - bez (zero) bólu!!! naukowiec, lekarz z powołania. człowiek - niespotykanie w środowisku lekarzy ludzkie podejście do pacjenta. ludzie go kochają, a opinie o nim nie są legendą, choć jak się słucha tych opowieści, to można odnieść takie wrażenie. wzór lekarza i talentu...w porównaniu do mistrza Babickiego, inni lekarze o kolonoskopii to chyba tylko słyszeli - przepaść, otchłań, czarna dziura...to się w głowie nie mieści, że to same badanie (kolonoskopia) w wykonaniu innych lekarzy jest męką (w Kościerzynie bez znieczulenia jeszcze nikt nie wytrzymał, na akademii w Gdańsku zwijali się z bólu), a w wykonaniu doktora Babickiego, dosłownie leżakowaniem. Dr Babicki - uosobienie kompetencji, zaangażowania, talentu. człowiek honoru - wierny przysiędze lekarskiej.

Niby najlepszy??? Nie wiem, bo u innych nie byłam. Ale zachwycać się to naprawdę nie ma czym. Normalne podejście do pacjenta z NFZ, czyli "zło konieczne".

Wspaniały lekarz ,który uratował mi życie!!!!!

Wspaniały lekarz ,który uratował mi życie!!!!!

bardzo mądry i dobry fachowiec jestem w trakcie leczenie ale mam nadzieję, że mi pomoże Piotr Kujawski

świetny lekarz, jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam na wizycie

świetny lekarz, jeszcze nigdy się tak nie uśmiałam na wizycie

Prześwietny specjalista i przecudowny człowiek. Oby więcej takich lekarzy w naszym kraju :)

Witam Czy macie państwo informację gdzie przyjmuje prywatnie lekarz Babicki.

Witam
Czy macie państwo informację gdzie przyjmuje prywatnie lekarz Babicki.

Absolutnie wspaniały lekarz i człowiek. Gdzie on się uchował taki w tych czasach to ja nie wiem?! Polecam!

Profesjonalista! Ten doktor zna się na swojej robocie- polecam!

Profesjonalista! Ten doktor zna się na swojej robocie- polecam!

NIesamowite podejście do pacjenta. Ciepły i miły kontakt, no i fachowe leczenie. Polecam