dr n. med. Andrzej Babicki

Proktolog

POLECAM PANA DOKTORA. ŚWIETNY SPECJALISTA, BARDZO KOMPETENTNY, WYJAŚNIA DOKŁADNIE PROBLEM I LECZENIE (Z PRZEBIEGIEM ZABIEGU). MA SUPER PODEJŚCIE DO PACJENTA. BARDZO MIŁY, Z POCZUCIEM HUMORU. JEST FAKTYCZNIE BARDZO ZABIEGANY NA ODDZIALE W SZPITALU, ALE W PRZYCHODNI MA CZAS.

Najwyraźniej trafiłam na kiepski dzień doktora, bo zachwalać aż tak go nie mogę, miły na pewno nie był. Ale poprzednia wizyta w miarę ok.Badanie przeprowadzone, rozluźniająca rozmowa na początek. Mimo wszystko polecam, lekarz nie musi być miły, aby być dobry

Chciałabym napisać wiele ciepłych słów o dr A.Babickim. W dzisiejszym świecie gdzie lekarze w szpitalach i przychodniach harują ponad siły trudno im często zdobyć się na cierpliwość ,uważność, zastanowienie (szczególnie nad przypadkiem nietypowym, trudnym do zdiagnozowania) Jestem takim "przypadkiem". Doktor przyjął mnie, wysłuchał uważnie, bardzo chciał pomóc, robił badania, starał się o dodatkowe bad. wszystko to w przychodni! Od Doktora bije pozytywna energia. Jest po prostu DOBRYM CZŁOWIEKIEM. Doktorze ! Niech Panu dopisuje ZAWSZE ZDROWIE ! Na pożytek Pana i tych wszystkich Biedaków , którym Pan pomaga ! Bóg zapłać. ...

Bóg zapłać.
Pacjentka z Tczewa

Witam. Jestem młoda pacjentką tego oto lekarza i stwierdzam, że nie spotkałam lepszego lekarza na swojej drodze leczenia w "tych" sferach. Lekarz godny zaufania i polecenia. Profesjonalista w każdym calu. Bardzo miło go wspominam:)

Wspaniały lekarz. Ciepły, serdeczny, otwarty. Proktolog, zatem dość wstydliwy rejon medyczny. Nie spodziewałem się takiego lekarza, może właściwiej byłoby przez duże "L". Polecam ze wszech miar.

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam na swojej drodze. Pełen profesjonalizm, mądry i rzeczowy człowiek. Zajął się pacjentem, któremu nikt nie chciał i nie umiał już pomóc. Pełen szacunek Panie Doktorze.

Dr Andrzej Babicki to "ludzki" lekarz, co czyni go wyjątkowym na tle innych specjalistów z branży. Patrzy z perspektywy korzyści pacjenta i jest niezwykle utalentowany. Pełen profesjonalizm. Jego humor nie każdemu musi odpowiadać, ale jest to z pewnością jedna z najbardziej sympatycznych osób związanych z medycyną. Polecam

Lekarz godny polecenia, rewelacyjny pod kazdym wzgledem, zawsze z bardzo dobrym humorem, choc sprawia wrażenie zabieganego/rozstrzepanego ale tak nie jest. Mysli o wszystkim, głównym jego celem jest pomoc i dobro pacjenta.