KONTAKT - POGOTOWIE ANTYKONCEPCYJNE I FARMAKOLOGICZNE (całodobowe konsultacje telefoniczne z wystawieniem e-recepty przez internet): 880-245-685 lub 692-46-43-46

Zapraszamy na: ...

Zapraszamy na:
Konsultacje dla kobiet - ginekologiczne - także antykoncepcja awaryjna przez internet
Konsultacje dla mężczyzn - farmakologiczne podnoszenie potencjału seksualnego - pogotowie farmakologiczne
Więcej pod adresem:
www.nzoz-arka.eu/konsultacje-farmakologiczne-leki-w-cenie-wizyty/

Wspaniały lekarz i człowiek. Chodzę do Pana Doktora ponad 20 lat. Trafiłam do jego kliniki przypadkiem z pierwszą ciążą. Odebrał dwa moje porody i prowadził przez cały ten okres bez najmniejszych zastrzeżeń. Zawsze wyjaśnił szczegółowo każdą sprawę i odpowiada na każde zadane pytanie. W jego obecności czuję się swobodnie, bez stresu i skrępowania. Badanie przeprowadzone szczegółowo wraz z dodatkowymi badaniami do diagnostyki. Z czystym sumieniem i całym sercem polecam Pana Doktora oraz jego personel.

Potrzebowałam pilnie receptę na środki antykoncepcyjne. Pan doktor szybko zareagował, zostałam skonsultowana i wystawił mi bez problemów receptę. A wszystko dosłownie w 30 minut w świąteczny poniedziałek wieczorem. Dodatkowo dostałam szereg bardzo przydatnych informacji odnośnie stosowania antykoncepcji, polecam doktora, miły, sympatyczny i ma dużą wiedzę.

Bardzo profesjonalne podejście. Pan Doktor robi badanie bardzo szczegółowo, przy tym tłumaczy wyniki badania. Widać profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie. Badanie usg w ciąży bardzo wnikliwe i szczegółowe, dodatkowo Pan Doktor zrobił kilka zdjęć maluszka 3D i tłumaczył, co gdzie widać. Jakość badania daje poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest dokładnie sprawdzone. Przy tym Doktor miły i żartuje, polecam

Mieliśmy z partnerem duże problemy w związku,dzięki terapii u dr Bałasza wszystko sie ułożyło. Pozdrawiam

Bardzo fajny i rzeczowy lekarz, przede wszystkim umie słuchać i zawsze wyjaśni wszystko co potrzeba. Nie bagatelizuje problemów i obaw. Jestem bardzo zadowolona ponieważ dzięki niemu zostałam przeszczęśliwą mamą, a poprzedni specjaliści u których się leczyłam nie dawali mi żadnych szans. Jeśli macie problemy z zajściem w ciążę lub po prostu szukacie dobrego, serdecznego i skutecznego ginekologa to jest właściwy adres.

Konkretnie i na temat. Możliwość pobrania od razu bakteriologi i innych wymazów jest ogromnym plusem. W wielu gabinetach jest to nie możliwe.

Pan Andrzej to cudowny lekarz. Prowadzi ciąże w nowoczesny sposób, wykonuje wszystkie badania, w y]tym prenatalne. W gabinecie można pobrac krew i wymazy, nie trzeba jeździć do innych placówek. Dodatkowo jest bardzo ciepłym i uczciwym człowiekiem. Pod jego opieką czuje sie bardzo bezpiecznie. Pozdrawiam

Super doktor. Bardzo mi pomógł z męskimi problemami. Dostałem od razu leki na wizycie i co najwazniejsze pomogły. Dyskretnie i szybko, polecam

Bardzo dobry. Szczery i sumienny. Wiele mu zawdzięczam, po wielu latach leczenia bezpłodnosci w róznych gabinetach lekarskich , otrzymałam od znajomej nr telefonu do doktora Bałasza. I tak naprawdę dopiero on zlecił odpowiednie badania i tok leczenia . To co było niemozliwe stało sie realne.Dzisiaj jestem mamą 4 letniej Dominiki.

Pan Andrzej to cudowny lekarz. Prowadzi ciąże w nowoczesny sposób, wykonuje wszystkie badania, w tym prenatalne. W gabinecie można pobrac krew i wymazy, nie trzeba jeździć do innych placówek. Dodatkowo jest bardzo ciepłym i uczciwym człowiekiem. Pod jego opieką czuje sie bardzo bezpiecznie. Pozdrawiam