lekarz Andrzej Banaszak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz i bardzo pomocny. Jestem. Mu bardzo wdzięczna za okazana pomoc na koniec ciąży gdy bardzo źle potraktowano mnie w szpitalu przy ulicy Borowskiej (nie przyjęli mnie do szpitala z wysokim ciśnieniem, stenem przedrzucawkowym i zatruciem ciążowym po czym położyli mi papier do podpisania że nie wyrażam zgody na hospitalizacje i w razie śmierci wewnątrz macicznego płodu będę odpowiedzialna za śmierć mojego dziecka😮) I tu dobra inicjatywa Pana doktora ponieważ zajął się mną choć wcale nie musiał bo przecież wpisał skierowanie a co się dalej wydarzyło już nie ...

I tu dobra inicjatywa Pana doktora ponieważ zajął się mną choć wcale nie musiał bo przecież wpisał skierowanie a co się dalej wydarzyło już nie jego broszka mógł się na mnie wypiąć ale tego nie zrobił. Na drugi dzień po dramatycznym dniu zrobił mi KTG a że był to piątek i KTG było w miarę OK wypisal skierowanie do szpitala w Oleśnicy gdzie pracuje i kazał się wstawić do niego w poniedziałek z rana za co jestem mu bardzo wdzięczna ponieważ jeszcze tego dnia lekarze wykonali mi tam cięcie cesarskie ponieważ miałam bardzo wysokie ciśnienie i KTG było już tragiczne i przy pierwszej próbie z oksytocyną mój synek zaczął się dusić ponieważ już miałam zielone wody. Gdyby nie czujność i dobra wola tego lekarza moja ciąża mogła by się zakończyć tragicznie za co jestem bardzo wdzięczna Panu Andrzejowi i z całego serca polecam go swoim znajomym 💖

JA chodziłam do Pana doktora od początku ciązy, gdy pojawiły się problemy typu infekcje w czasie ciąży nie potrafi mnie wyleczyc, a gdy wylądowałam w szpitalu i miesiąc wcześniej zaczęłam rodzic to dał mi tylko ksero z ostatniej wizyty, a gdy chciałam iśc do niego jeszcze to nigdy nie miał czasu. mOJA ZNAJOMA GDY ZASZŁA W CIĄŻE, BYła u niego tylko raz i ten raz był ostatni.Z czystym sercem Nie polecam

o mało mnie i moje dziecko nie zabił!!!!!!!!!!zbagatelizował zatrucie ciążowe, w gabinecie u niego miałam ciśnienie 200/120 a on mi kazał jechać sobie do szpitala, trafiłam w ostatniej chwili i miałam cesarę - początek 7 m-ca. W szpitalu jak dowiedzieli się co mi zrobiłi że nie wezwał karetki to sami mało zawału nie dostali. Jego szczęście że moje dziecko jest zdrowe - bo to tylko cud, inaczej nie ręczyłabym za siebie. jak najdalej od niego!!!!!!!!!!!!!

Polecam lekarza!! prowadził moją ciążę i mimo problemów wszystko rozstrztygnęło się szczęśliwie:)

pan doktor przyjmował mnie na odziale ginekologicznym jak zaczełam rodzić stwierdził,że jetsem dobrze zbudowana(bo byłam GRUBA)to urodzę siłami natury.całą noc byłam sama na sali bez żadnej pielęgniarki dopiero jak zaczełam krzyczeć nad ranem,że nie czuję ruchów dziecka dopiero pielęgniarka zawołała pana doktora ale stwierdził ,że nic takiego się nie dzieje na obchodzie rannym(bo pojechałam rodzić o godzinie 22)nic mnie się nie spytał dopiero jak przyszedł ordynator powiedziałam że nieczuję od paru godzin ruchów dziecka zlecił KTG i po tym badani o godzinie 12.10 zrobił mi cesarke .Córeczkę zobaczyłam dopiero po 24 godzinach i dowiedziałam się ,że miała wylew 2stopnia i nie wiadomo było czy będzie się poprawnie rozwijać.Przy okazji kontrolnego badania dowiedziałam się ,że nigdy nie urodze siłami natury.MOIM ZDZNIEM JAK BY TEN LEKARZ DOKŁADNIEJ MNIE ZBADAŁ PRZY PRZYJECIU MNIE MOŻNA BY UNIKNĄĆ DŁUGO TRWAŁEGO LECZENIA.NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!!!

Jak najbardziej poleciłam p doktora moim znajomym

Jak najbardziej poleciłam p doktora moim znajomym

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista, odpowiedział na każde pytanie.

Moim zdaniem bardzo dobry specjalista, odpowiedział na każde pytanie.

Dobry lekarz. Jak sama oceniłam na 5. Jeżeli lekarz spełnia oczekiwania i leczy tak, że pacjemtka jest zadowolona to dłuższy komentarz jest zbyteczny.

Fachowiec pod każdym względem.szybko i dokładnie a przy tym trafnie diagnozuje i skutecznie leczy/

Jestem podobnie, jak poprzedniczka, po pierwszej wizycie u doktora i moja opinia właściwie dotyczy pierwszego spotkania. A zdecydowałam się na pana doktora, bo od znajomych wiele dobrego o nim słyszałam. Co ważne dla pierwszej wizyty- wnikliwie zadaje pytania, sam też potrafi słuchać i odpowiadać na zadane jemu pytania. Życzliwy w kontakcie, spokojny, sprawiał wrażenie naprawdę kompetentnego, cierpliwie kilkakrotnie nawet tłumaczył, jeśli czegoś nie rozumiałam. Polecam