dr n. med. Andrzej Baniukiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Jestem pierwszy raz na tej stronie, przeczytałem opinie pacjentów. Żal mi tych („aninimowych”), którzy wypowiadają się negatywnie o Panu Doktorze, sądzę, że na pewno mają pretensje sami do siebie lub do całego świata – ale to ich sprawa. Leczę się u Pana Doktora od 1990 roku, mając przed leczeniem dolegliwości dziedziczne. Teraz ich nie mam!!! Serdecznie polecam!!! Po co się męczyć? Podzielam opiniodawców, że po samej wizycie człowiek staje się zdrowszy, bo jest świadomy potężnej kompetencji lekarza.

Dziś miałem badanie kolonoskopii w gabinecie dr.Baniukiewicza i miło zaskoczony wykonaniem badania polecam każdemu to nie boli :)

Bardzo dobry lekarz, serdeczny człowiek, nie zostawia z kłopotami, zawsze służy pomocą.

Bardzo Fachowy i naprawde godny polecenia doktor.Najlepszy w Białymstoku.

Bardzo Fachowy i naprawde godny polecenia doktor.Najlepszy w Białymstoku.

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Bardzo dobry fachowiec, bardzo miły człowiek.Polecam każdemu.

Doświadczenie, kompetencja, uprzejmość, podmiotowe traktowanie pacjentów to cechy,które charakteryzują tego lekarza i sprawiają, że pacjent mimo swoich dolegliwości czuje komfort podczas wizyty i badania. Bardzo miłe są też panie w rejestracji. Jeśli ktoś ma problem gastrologiczny, zdecydowanie polecam ten gabinet!

Jeśli ktoś ma problem gastrologiczny, zdecydowanie polecam ten gabinet!

Mam 100 procent zaufania.Jestem pacjentká pana doktora od 15-tu lat.Dla mnie wspaniay lekarz i czowiek.

Wspaniały specjalista człowiek kompetentny od pierwszej chwili budzi zaufanie otwarty pogodny oby każdy lekarz był taki jak ON

Wspaniały człowiek i lekarz z powołania .podchodzacy do pacjeta z sercem i naprawde checia pomocy,nie zbywa w 5 minut , gorąco polecam . wdzięczna pacjentka

bylam pierwszy raz i balam sie,nie ma czego polecam wszystkim tak wspanialego lekarza,kompetentny,tlumaczy dobrze chorobe i nie zbywa pacjentow