dr n. med. Andrzej Baniukiewicz

Gastrolog, Gastroenterolog

Wszystkie wyżej wymienione aspekty leczenia oceniam na ponadto bezgranicznie!Uratował mi życie ! Poświęcił mi bezinteresownie nie tylko wyżej wymienione przymioty,ale wprost był dla mnie życzliwym ,niesłychanie przyjacielem.Zachował się jak ojciec wracający z dalekiej podróży wyjaśniając moje dolegliwości i sposób leczenia.Niech Pan Bóg ma go w swojej opiece,a błogosławiony Michał Sopoćko dodaje sił !

Badanie kolonoskopowe u dr Baniukiewicza w krótkiej sedacji na którą się zdecydowałem było całkowicie bezbolesne i po badaniu też jest wszystko dobrze nic nie boli nic się nie dzieje. POLECAM SZCZERZE POLECAM tym którzy mają obawy tak jak ja miałem . NAPRAWDĘ nie ma się czego obawiać .

Nie znam obecnie lekarza z tak dużą wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w swojej dziedzinie. Wiele lat pracy klinicznej i praktyki prywatnej w zespole doświadczonych lekarzy zaowocowały nieprzeciętnymi umiejętnościami i pokorą do zawodu typową dla doświadczonych lekarzy.

Jestem pierwszy raz na tej stronie, przeczytałem opinie pacjentów. Żal mi tych („aninimowych”), którzy wypowiadają się negatywnie o Panu Doktorze, sądzę, że na pewno mają pretensje sami do siebie lub do całego świata – ale to ich sprawa. Leczę się u Pana Doktora od 1990 roku, mając przed leczeniem dolegliwości dziedziczne. Teraz ich nie mam!!! Serdecznie polecam!!! Po co się męczyć? Podzielam opiniodawców, że po samej wizycie człowiek staje się zdrowszy, bo jest świadomy potężnej kompetencji lekarza.

Bardzo dobry lekarz, serdeczny człowiek, nie zostawia z kłopotami, zawsze służy pomocą.

Dziś miałem badanie kolonoskopii w gabinecie dr.Baniukiewicza i miło zaskoczony wykonaniem badania polecam każdemu to nie boli :)

Mało komfortowy gabinet, zimny, archaiczny sprzęt.

Mało komfortowy gabinet, zimny, archaiczny sprzęt.

Pozytywne opinie to chyba tylko sam lekarz lub jego znajomi dodali. Ograniczony, monotematyczny nie potrafi pomóc w najprostszym schorzeniu. Strata czasu i pieniędzy.

Bardzo Fachowy i naprawde godny polecenia doktor.Najlepszy w Białymstoku.

Bardzo Fachowy i naprawde godny polecenia doktor.Najlepszy w Białymstoku.

Mam 100 procent zaufania.Jestem pacjentká pana doktora od 15-tu lat.Dla mnie wspaniay lekarz i czowiek.