Andrzej Białaczewski

Pan doktor jak dla mnie jest profesjonalistą. Przepisałam się do niego, kiedy wcześniejszy okulista nie zauważył znacznego powiększenia się wady wzroku. Pan doktor zawsze poświęca mi dużo czasu, nie ma oporów przed odpowiadaniem na pytania. Zawsze jest również uprzejmy, co dla mnie ma znaczenie. Dobrze dobiera zarówno soczewki jak i okulary. Każde badanie jest bardzo dokładne i szczegółowe. Do tego jest niedrogi, na wizytę nie czekam długo (najdłużej około tygodnia) i uczciwy - po wizycie zawsze dostaję paragon. Osobiście jestem zadowolona i polecam.

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bardzo zaufany lekarz.. Jako jedyny poznal sie na chorobie.. dziekuje.. :)

Bardzo zaufany lekarz.. Jako jedyny poznal sie na chorobie.. dziekuje.. :)

Jestem pacjentką p. doktora od lipca i polecam go wszystkim, którzy potrzebują naprawdę fachowej pomocy.

Witam Państwa przez długie lata miałam wątpliwą przyjemność korzystania z opieki tego okulisty. Miły pan, na pierwszy rzut oka sprawiający wrażenie profesjonalisty w każdym calu. Uprzejmy. Zawsze wszystko wyjaśnił, doradził...Ale cóż tego? Kilka wizyt w ciągu jednego półrocza podczas których nie wykrył prostego ZAPALENIA SPOJÓWEK... To zbyt mądry człowiek i twierdzę, że zrobił to ROZMYŚLNIE aby naciągać mnie na kolejne wizyty. Umie podejść pacjenta, tu postraszy, tu pomoże: klasyczny kij i marchewka. Aura niedostępności zdecydowanie pomaga mu w dojeniu klientów. W końcu jeśli zapisy na płatną wizytę są za kilka ...

Kilka wizyt w ciągu jednego półrocza podczas których nie wykrył prostego ZAPALENIA SPOJÓWEK... To zbyt mądry człowiek i twierdzę, że zrobił to ROZMYŚLNIE aby naciągać mnie na kolejne wizyty. Umie podejść pacjenta, tu postraszy, tu pomoże: klasyczny kij i marchewka. Aura niedostępności zdecydowanie pomaga mu w dojeniu klientów. W końcu jeśli zapisy na płatną wizytę są za kilka miesięcy to ma się wrażenie że dotarło się do supermistrza... Cóż mogę powiedzieć ... po tylu latach zostałam zwyczajnie oszukana, ale lepiej późno otworzyć oczy niż wcale. Nie zaprzeczam że Pan Białaczewski jest bardzo dobrym okulistą jednak ODRADZAM wizyty u niego... pozdrawiam A.

Leczyłam się u Doktora 1,5 roku. Ja jestem niezaadowolona. Żle przepisane okulary za mkocne i teraz muszę się meczyć i jezdzić po innych lekarzach. Odradzam

Jest bardzo dokładny, wizyta jest długa i szczegółowa- poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi( zawsze wie gdy moje dziecko oszukuje i nie nosi okularów) rezultaty leczenia widoczne bardzo szybko

Nie polecam Pana Doktora, podejmuje się zabiegów, których nie potrafi wykonac, zamiast skierować do odpowiedniej kliniki, która specjalizuje się w leczeniu chorób rogówki. Po nie udanym zabiegu nie pokierował mnie dalej. Znalazłam Prof. Wylę, który wykonał zabieg znakomicie. P. Doktór Białaczewski, mimo bólu oka nie przyjoł mnie na wizytę kazał iść do swojego lekarza. Nie polecam!

najlepszy okulista u jakiego byłem kiedykolwiek

najlepszy okulista u jakiego byłem kiedykolwiek

gbur, antypatyczny , zadufany stanowczo odradzam

gbur, antypatyczny , zadufany
stanowczo odradzam