lekarz Andrzej Bielecki

Dr Bielecki to bardzo konkretny i sympatyczny chirurg. Rok temu miałam wypadek komunikacyjny , doktor robił mi rekonstrukcje nosa i przeszczep skóry .Obecnie mój nos wygląda lepiej niż przed wypadkiem ,jestem zachwycona efektem i bardzo dobra opieką w klinice.

Doktor Bielecki wykonywał mi lifting twarzy i szyi , jestem bardzo zadowolona z efektu . Twarz wygląda bardzo naturalnie , odmłodniałam conajmniej o 15 lat Doktor jest bardzo konkretny i profesjonalny . Polecam z całego serca . Joanna

Miałam robiona u doktora ckn nosa , efekt przerósł moje oczekiwania , nos wyglada przepięknie . Po zabiegu dużo lepiej mi się oddycha . Doktor dokładnie wytłumaczył mi na czym będzie polegała operacja , pełen profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie .

zgłoś nadużycie Witam Wszystkich! moim zdaniem dr Bielecki jest mało profesjonalnym lekarzem!!! w zeszłym roku miałem zabieg, to była masakra, zabieg trwał może godzinę, po zabiegu wypuścili mnie do domu bez recepty na leki przeciwbólowe, nie spałem 4 dni z powodu bólu dopiero żona zadzwoniła do gabinetu i jak jej powiedzieli... należało się zabezpieczyć w środki przeciwbólowe. Jak się dowiadywałem przed zabiegiem standardowo korekta uszu polega na wycięciu kawałka chrząstki (coś w rodzaju klina) i łączy brzegi chrząstki. tak robi się wszędzie i daje to 100 % skuteczności. Ale nie ...

Witam Wszystkich! moim zdaniem dr Bielecki jest mało profesjonalnym lekarzem!!! w zeszłym roku miałem zabieg, to była masakra, zabieg trwał może godzinę, po zabiegu wypuścili mnie do domu bez recepty na leki przeciwbólowe, nie spałem 4 dni z powodu bólu dopiero żona zadzwoniła do gabinetu i jak jej powiedzieli... należało się zabezpieczyć w środki przeciwbólowe. Jak się dowiadywałem przed zabiegiem standardowo korekta uszu polega na wycięciu kawałka chrząstki (coś w rodzaju klina) i łączy brzegi chrząstki. tak robi się wszędzie i daje to 100 % skuteczności. Ale nie u dr Bielecki ... go on zeskrobał część chrząstki i zeszył ucho w taki sposób że przez 6 miesięcy chodziłem z nićmi w uchu i wyglądało to tak jakbym sobie sam przyszył ucho zszywką. Najgorsze jest to że przez cały ten czas uszy bolały, musiałem uważać przy każdej czynności(zakładanie ciuchów, prysznic itp.)Na wizycie kontrolnej jak już szwy puściły i zauważyłem że nie ma najmniejszej poprawy, lekarz przyznał że próbował nowej metody, użył niewłaściwych nici i dlatego zabieg nie udał się. Ale zaraz zaproponował darmową poprawkę. Odmówiłem i zażądałem zwrotu kasy 2 tysiące, do tej pory nie mogę odzyskać pieniędzy!!! jeśli chcecie zrobić sobie jakikolwiek zabieg w klinice Bieleckiego ZASTANÓWCIE SIĘ DOBRZE!!!!JA ODRADZAM!!!

Robiłam operację powiększania biustu u dr Bieleckiego dwa miesiące temu. Wyjściowy rozmiar miałam małe B, teraz mam D. Efekt jest taki jak sobie życzyłam. Doktor bardzo uważnie mnie wysłuchiwał i doradzał cierpliwie, co będzie dla mnie najlepsze. Zdecydowałam się na implanty 350HP Eurosilicone. Jestem zadowolona nie tylko z efektów, ale z podejścia lekarza, z obsługi i opieki. Zatem polecam go innym, bo traktuje profesjonalnie swoje klientki.