lekarz Andrzej Bińczycki

Lekarz rodzinny

Lekarz w 100% Godny polecenia. Rozmowa, badanie, oraz wiedzą jaka posiada upoważnia mnie do stwierdzenia że jest człowiek na odpowiednim miejscu.

Wyrazy uznania i podziękowania dla lekarza p. Andrzeja Bińczyckiego - laryngologa pracującego w MCZ Lubin. Lekarz młody, lecz bardzo skuteczny, ambitny, rzeczowy, uprzejmy,podchodzi do pacjenta w sposób profesjonalny. Jestem żywym dowodem swojej przypadłości a mianowicie -bardzo silnych, długotrwałych, dokuczliwych swędzeń uszów. Żeby nie skłamać przez około 7 lat chodziłam na wizyty do różnych laryngologów i na Fundusz Zdrowia oraz prywatnie. Mogłoby się wydawać, że to żadna choroba, ale proszę mi uwierzyć dyskomfort nie do wytrzymania. Żaden z lekarzy nie wyleczył i nie pomógł mi z tą drażliwą przypadłością. Słyszałam tylko cytuję" ma pani taką urodę" albo "za namiętnie czyści pani uszy" lub "proszę nie czyścić uszów patyczkami," , "nic nie wskazuje , że coś jest nie tak, ani stanów zapalnych, proszę zatykać uszy przy kąpieli , może jest pani uczulona na jakiś składnik w szamponie do mycia włosów, na chemię" itp.
Dopiero miałam to szczęście, że zostałam zarejestrowana na pakiet do dr ANDRZEJA BIŃCZYCKIEGO, który bardzo dobrze, już od I wizyty podjął skuteczne leczenie, trafnie zdiagnozował przyczynę choroby i wyeliminował w okresie 2 miesięcy. Zostałam wyleczona przez wspaniałego człowieka i lekarza z powołania, któremu serdecznie dziękuję i jestem bardzo wdzięczna .
Polecam wszystkim pacjentom, którzy potrzebują pomocy i szukają dobrego laryngologa.

Z poważaniem,
Danuta Z. - wdzięczna pacjentka