lekarz Andrzej Błahut

Psychoterapeuta

Pan Andrzej jest najwyższej klasy terapeutą. Nadał mojemu życiu nowy sens. Potrafi zmotywować do działania. Sprawił, że zaakceptowałem siebie. Dodał mi siły. Jest miły, uprzejmy i bardzo cierpliwy. Polecam wszystkim i dziękuję za pomoc Panie Andrzeju👍👍👍

Pan Andrzej ma duza wiedzę i doświadczenie. Potrafi przede wszystkim wnikliwie słuchać. Zadaje trudne pytania, które potrafią odmienić myślenie, spojrzeć na zycie i problemy z innej perspektywy. Polecam sesje u Pana Andrzeja.

Pan Andrzej ma duza wiedzę i doświadczenie.
Potrafi przede wszystkim wnikliwie słuchać.
Polecam sesje u Pana Andrzeja.

Korzystałem z usług terapeutycznych Pana Andrzej w życiu dwukrotnie i w dwóch różnych formach. 1) Terapia par – twarzą w twarz, 2.5 tygodnia, dzień w dzień. 2) Terapia indywidualna – online przez Skypa, roczna, raz lub dwa w tygodniu w zależności od potrzeb. W pierszym przypadku była to praca wyjatkowo intensywana z uwagi na ograniczenia czasowe ponieważ mieszkamy za granicą i przyjachaliśmy do Polski wyłącznie na terapię. W drugim przypadku proces terapeutyczny został rozłożony na długi czasokres z uwagi na innego rodzaju kwestie terapeutyczne i odbywał się przez Internet. Od ...

Od samego początku terapii, w obu przypadkach, ‘trybiło’ między nami w rozmowie, co przłożyło się natychmiastowo na poziom zaufania w naszej relacji oraz ustaliło nieskrępowany poziom komunikacji, zarówno w pracy nad związkiem, jak i w terapii indywidualnej.
Pan Andrzej w niezykły dla mnie sposób potrafi przedstawiać skomplikowane zagadnienia z rozmaitych perspektyw, które zwykle doprowadzają do niespodziewanych ‘urzeczywistnień’ i odblokowań. Operując wielorakimi sposobami obrazowania, symbolizmem, metaforą, ale również humorem, żartem a czasem nawet dobrą kpiną, Pan Andrzej z bezlitosnym wyczuciem rozwiewa obrazy i iluzje, pozostawiając człowieka z prawdą o życiu i o nim samym.
Z mojego doświadczenia w pracy twarzą w twarz jak i przez komputer, nie widzę zbytnich różnic terapeutycznych, ale to kwestia indywidualna. Poziom intensywności przeżywanych emocji w trakcje terapii, w moim odczuciu, zależy wyłącznie od otwartości, pragnienia rozwoju i przemiany wewnętrzej. Czy to Skype czy gabinet, rozmowa z Panem Andrzejem zawsze wiodła mnie ku kolejnym okryciom siebie i zrozumieniu własnej drogi.
Polecam bez wahania. Niezwykły człowiek i psychoterapeuta. Wrażliwy. Czujny. Zabawny. Jestem mu ogromnie wdzięczny za to, gdzie jestem dzisiaj. Myślę, że jeszcze się kiedyś zgadamy 😊.

Gorąco polecam tego psychoterapeutę, najlepszy psycholog u jakiego byłem, a byłem wcześniej u dwóch . Pomógł mi z zaburzeniami lękowymi i poukładać relacje, pozdrawiam

Ukończyliśmy u Pana Błahuta roczną terapię par, nasz związek bardzo się zmienił, wczesniej dochodziło u nas do nieustannych kłótni, właściwie to mieliśmy się rozstać, po terapii potrafimy ze sobą rozmawiać, rozwiązywać problemy i jesteśmy szczęśliwi , wszystkim parom gorąco polecam tego psychoterapeutę

Bardzo dobry i skuteczny psychoterapeuta, pomógł mi wyleczyć zaburzenia lękowe, dzieki niemu życie zmieniło się o 180 stopni, polecam wszystkim

Wspólnie z mężem odbyliśmy terapię małżeńską, gdy się zgłosiliśmy to była dla nas ostatnia deska ratunku, dziś jesteśmy razem , terapia trwała 6 miesięcy, nam się podobała bo było dużo zadań domowych, podczas których mocno się do siebie zbliżyliśmy , wszystkim gorąco polecam tego terapeutę, człowiek wyważony, serdeczny dbający o każdą z osób

Witam, chciałabym polecić wszystkim tego psychoterapeutę, właśnie co ukończyłam u niego terapie par, która trwała pół roku. Na początku byłam sceptyczna, bo po kilku spotkaniach ciągle dochodziło u nas do kłótni, aż po kilku sesjach zaczęło się układać , nauczyłam się na nowo komunikować z partnerem , rozumieć swoje i jego potrzeby i rozmawiać o tym na co dzień. W porównaniu do tego co było wcześniej - zmiana niesamowita, bo chcieliśmy się już rozstać, tak więc wszystkim gorąco poleca, Pan jest sympatyczny i uprzejmy i zna się na tym co robi

Wszystkim parom polecam tego psychoterapeutę. Dzięki niemu rozwiązałem kryzys małżeński. Polecam !!!!

Godny polecenia terapeuta, chodziłam do niego przez rok i pomógł mi z nerwicą natręctw, z którą udało mi się poradzić.