lekarz Andrzej Błahut

Psychoterapeuta

Witam, chciałabym polecić wszystkim tego psychoterapeutę, właśnie co ukończyłam u niego terapie par, która trwała pół roku. Na początku byłam sceptyczna, bo po kilku spotkaniach ciągle dochodziło u nas do kłótni, aż po kilku sesjach zaczęło się układać , nauczyłam się na nowo komunikować z partnerem , rozumieć swoje i jego potrzeby i rozmawiać o tym na co dzień. W porównaniu do tego co było wcześniej - zmiana niesamowita, bo chcieliśmy się już rozstać, tak więc wszystkim gorąco poleca, Pan jest sympatyczny i uprzejmy i zna się na tym co robi

Ukończyliśmy u Pana Błahuta roczną terapię par, nasz związek bardzo się zmienił, wczesniej dochodziło u nas do nieustannych kłótni, właściwie to mieliśmy się rozstać, po terapii potrafimy ze sobą rozmawiać, rozwiązywać problemy i jesteśmy szczęśliwi , wszystkim parom gorąco polecam tego psychoterapeutę

Psychoterapeuta godny polecenia, chodziliśmy z mężem na terapię par przez 3 miesiące i jesteśmy w zupełnie innym związku, inaczej ze sobą rozmawiamy, potrafimy rozwiazywać trudne kwestie, Pan Błahut bardzo mi pomógł. Dodatkowo później chodziłam do niego sama - z problemem nadwagi - w ciągu 4 sesji straciłam 19 kg i niska waga ciągle się utrzymuje - czego mi się nie udało chodząc do dietetyków, ogólnie to gorąco polecam tego terapeutę

Gorąco polecam tego psychoterapeutę, najlepszy psycholog u jakiego byłem, a byłem wcześniej u dwóch . Pomógł mi z zaburzeniami lękowymi i poukładać relacje, pozdrawiam

Wspólnie z mężem odbyliśmy terapię małżeńską, gdy się zgłosiliśmy to była dla nas ostatnia deska ratunku, dziś jesteśmy razem , terapia trwała 6 miesięcy, nam się podobała bo było dużo zadań domowych, podczas których mocno się do siebie zbliżyliśmy , wszystkim gorąco polecam tego terapeutę, człowiek wyważony, serdeczny dbający o każdą z osób

Bardzo dobry i skuteczny psychoterapeuta, pomógł mi wyleczyć zaburzenia lękowe, dzieki niemu życie zmieniło się o 180 stopni, polecam wszystkim

Witam. Wraz z mężem uczestniczę u Pana Andrzeja Błahuta w terapii par. Odbyło się jak na razie 6 spotkań, nasz związek przechodzi zmianę, która nie byłaby możliwa gdyby nie terapia, zaczęliśmy ze sobą rozmawiać, rozwiązujemy trudne problemy. Polecam wszystkim parom tego terapeutę.

Godny polecenia terapeuta, chodziłam do niego przez rok i pomógł mi z nerwicą natręctw, z którą udało mi się poradzić.

Psycholog godny polecenia, najlepszy u jakich byłem, pomógł mi wyjść z depresji i uzależnienia - szczególnie polecam sesje hipnozy u tego psychoterapeuty

Wszystkim parom polecam tego psychoterapeutę. Dzięki niemu rozwiązałem kryzys małżeński. Polecam !!!!