dr n. med. Andrzej Błaszkowski

Kardiolog, Diabetolog

Bardzo dobry i miły lekarz.Przeprowadza dokładny wywiad i badanie.Gabinet bardzo dobrze zaopatrzony. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam .

bardzo dobry lekarz, rzeczowy, prowadził mnie przez okres ciąży ponieważ wykryto u mnie cukrzyce ciążową na pierwszej wizycie byłam prywatnie a później już chodziłam na nfz co 2tygodnie. polecam !

Rzeczowy, w zrozumiały sposób potrafi oswoić pacjenta z

Rzeczowy, w zrozumiały sposób potrafi oswoić pacjenta z

Świetny lekarz! Profesjonalista w każdym calu! Jestem bardzo zadowolony z wizyty! Nie wybrałbym się do innego lekarza z problemem sercowym, niż do Pana Błaszkowskiego!:)

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana dr Błaszkowskiego.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana dr Błaszkowskiego.

Pan Doktor Błaszkowski to lekarz na najwyższym poziomie! Goraco polecam Go swoim znajomym, a wypowiadając swoją opinię w tym miejscu, również wszystkim niezdecydowanym, co do wyboru kardiologa. Super lekarz i super człowiek. RS

Jestem pod opieką doktora Błaszkowskiego od wielu lat.Czuję się bezpieczny, ponieważ w razie potrzeby mogę się z nim zawsze porozumieć telefonicznie. Bogdan Krzeszowiak

Bogdan Krzeszowiak

Empatia, kompetencja, życzliwość, takt, indywidualne traktowanie pacjenta i zawsze przyjazny stosunek do chorego - to charakterystyczne cechy dr A. Błaszkowskiego

Pierwsza wizyta-100 zł. Kompleksowe badanie oraz echo i ekg. Codziłam "na lewo do szpitala". wystawałam w kolejkach i miałam zlec one kontrole co 2 miesiące.Wmówiono mi wadę serca. Doktor Błaszkoaski wyjaśnił mi banalność moich dolegliwości. Nie widział potrzeby dalszych wizyt. Ale dla swojego spokoju odwiedzam jego gabinet 1 raz w roku. kontrolna wizyta = 50 zł

Pierwsza wizyta-100 zł. Kompleksowe badanie oraz echo i ekg.

Pan Doktor Błaszkowski to po prostu wspaniały lekarz i człowiek.Bez obaw powierzam Mu swoje zdrowie.