lekarz Andrzej Błażko

Świetny lekarz naprawdę na każdej wizycie porannej pyta pacjentkę jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało podczas badania nie czuć wogule skrępowania i stresu podchodzi do pacjentki z sercem jest wyrozumiały delikatny w razie jakiś nie jasności wytłumaczy jak będzie przebiegało badanie drugi raz trafiłam na oddział Pana doktora i nigdy nie usłyszałam nic to mogłoby mnie za niepokoić w zachowaniu Pana doktora porostu uważam Pana doktora za swojego przyjaciela któremu mogę powiedzieć co mnie nie pokoji polecam!!!

Kompetentny, bardzo miły i kontaktowy lekarz. Specjalista z delikatnym podejściem do pacjentki. Wiarygodny lekarz, któremu można zaufać. Ukłony i podziękowania...

Kompetentny, bardzo miły i kontaktowy lekarz.
Specjalista z delikatnym podejściem do pacjentki.
Wiarygodny lekarz, któremu można zaufać.
Ukłony i podziękowania...

JEST TO NAJLEPSZY LEKARZ Z JAKIM MIAŁAM KIEDYKOLWIEK DO CZYNIENIA...JEST PRZEMIŁY, KOMPETENTNY, DELIKATNY I DOSKONALE PODCHODZI DO PROBLEMU...POLECAM W 100%

Powiem krótko. Najlepszy z najlepszych. I te beznadziejne komentarze o kolejkach. Jak dobry lekarz to do każdego są kolejki. I czujesz sie u niego świetnie. bez zadnych stresów. Polecam w 100%. Cudowny facet.

Polecam wszystkim Paniom Pana Doktora. Wspaniały człowiek,świetny fachowiec. Tacy powinni być wszyscy lekarze. Wiele razy czekałam w kilkugodzinnych kolejkach, ale nie zmieniłabym lekarza na żadnego innego nawet gdyby mi dopłacali. Teraz nie trzeba stać w kolejce. Wieloletnia pacjenka

Teraz nie trzeba stać w kolejce.
Wieloletnia pacjenka

Super lekarz. Kompetentny, prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Poleciła mi kolezanka i jestem zadowolona w 100%

Jest najlepszy jako człowiek i fachowiec. Zastanawiam się skąd te zlośliwe i niesprawiedliwe oceny. W Jeleniej nie ma lepszego. I naprawde lubie do niego chodzić. Polecilabym go kazdemu, a w rannych kolejkach stać warto, zeby się tylko do niego dostać. I jest bardzo miły, a przede wszystkim troszczy sie o swojego pacjenta.

Pozslam bo polecila mi pana Andrzeja moja kolezanka. Wszystko dokladnie tlumaczyl przepisal odpowiedniki drozszych lekow i szybko mnie wyleczyl.Ja jestem zadowolona. Widac ze to lekarz z powolania.

Bardzo dobry lekarz, który jak już ktos wczesniej napisał, zajmie się ciałem i duszą jak potrzeba. Swietny specjalista. Mam pytanie do Pana, który nisko ocenił Pana doktora: czyzby był Pan zazdrosny? Wystawia Pan ocenę i lakoniczne uzasadnienie, a z tego co mi się wydaje siedział Pan na korytarzu, a nie na fotelu ginekologicznym, więc o odczuciach Pańskiej żony pojęcia Pan nie ma. Muszę więc Pana zmartwić. Pan doktor jest bardzo miły, bada bardzo delikatnie i taka wizyta to przyjemność (nie mylić z podnietą). Chyba Pan nie myśli, że żona by to Panu powiedziała. Pa zazdrośniku

Przeszłam wielu lekarzy ginekologów ,ale jako jedyny najbardziej konsekwentny okazał się dr.Błażko - szczerze polecam wizytę u niego.