lekarz Andrzej Bojko

Chciałabym napisać dokładnie to co myśle na temat tego lekarzyny ale powstrzymam mój siarczysty jezyk. Drogi Panie, skoro nie ma Pan powołania do wykonywania zawodu i meczy się pan w pracy, niech pan idzie sprzątać ulice! Chociaż... tam również wymagana jest empatia i profesjonalizm. Jestem zszokowana Pana miernoscią i brakiem zrozumieni, szacunku do pacjentek

Lekarz obojętny na cierpienie pacjentki. Odzywa się w sposób obcesowy, lekceważąc a nawet wyśmiewając problemy związane z ciąża. Nie stara się pomóc w jakkolwiek sposob. Pacjent czuje się jakby mu przeszkadzał. Osoba wybitnie nie nadająca się do tego stanowiska. Lekarz nie pomógł w żaden sposob i zostawił pacjentkę z problemem. Sytuacja wręcz traumatyczna, nie polecam nikomu spotkania się z tym człowiekiem.