Andrzej Boroń

Bardzo dobry lekarz ; leczę się u niego 18 lat a także i moja żona i jak dotąd nie mam powodów do niezadowolenia ;profesjonalne podejście, zawsze mogę umówić wizytę w dogodnych godzinach a nawet przyjeżdżam do Niego z łodzi .Bardzo POLECAM, Jest taniej niż w Łodzi isą rabaty!!

Kompletnie nie zgadzam sie z ta nieprzychylna opinia o dr Boroniu. mysle , ze nie zasluguje on na to po latach pracy i sercu wlozonemu w swoj zawod. Lecze sie u pana Boronia odkad bylam dzieckiem (ponad 20 lat). Mialam okazje wyprobowac innych i dobrych i zlych dentystow ale z wielkim szacunkiem oddaje najwyzsza note panu Andrzejowi. Profesjonalny, czysty, dba o komfort pacjenta, potrafi wyjasnic rzeczowo proces i cel wykonywanych zabiegow. O swoim zawodzie wyraza sie z pasja, co dodatkowo budzi moje zaufanie do niego. Co do jego uczciwosci i profesjonalizmu nie mam zadnych watpliwosci. Wypelnienia sa trwale i nigdy nie stracilam zadnej polmby, wypelnienia kanalowe nawet sprzed wielu lat rowniez bez zarzutu. Niemniej wazne ma on ogromne poczucie estetyki, bardzo wazne przy kosmetyce zemba (z moich fatalnie wygladajacych jedynek zrobil cudo!) Od 3 lat mieszkam zagranica, jesli zachodzi potrzeba leczenia i kosmetyki moich zebow nie waham sie zainwestowac w bilet lotniczy, lecze sie tylko i zawsze u dr Andrzeja Boronia, goraco polecam! Agata Derewenda

Najlepszy lekarz u ktorego mialem sie okazje leczyc, w koncu pozbylem sie lekow zwiazanych z bolem. Nic nie bolalo, od roku w koncu jem jak czlowiek i wygladam rowniez po wybielaniu i czyszczeniu. Lekarz rozwial wszystkie watpliwosci co do codziennego dbania o zeby. Ceny niskie jak na obecne czasy i profesjonalizm:) pozdrawiam.

Miłe i profesjonalne podejście. Korzystam z usług od wielu lat. Zawsze wychodze z gabinetu zadowolony;-) Konrad

Korzystam z usług stomatologicznych w tym gabinecie od dłuższego czasu . Bywa , że dzwonię z nagłym problemem i zależy mi na szybkiej pomocy .Zawsze byłam przyjęta szybko i bez proble mu.Gabinet jest czysty,narzędzia sterylne .Doktor używa bardzo dobrych , trwałych materiałów.To prawda , nie jest tanio , ale za jakość trzeba płacić .Zdecydowanie polecam . A.Olszak

mi na szybkiej pomocy .Zawsze byłam przyjęta szybko i bez proble
za jakość trzeba płacić .Zdecydowanie polecam . A.Olszak

Kompetencja, profesjonalizm, podejście do pacjenta na wysokim poziomie. Nie zgadzam się z opinią, ze w gabinecie jest brudno, wręcz przeciwnie, leczę się już u doktora kilkanaście lat i każdy gabinet i sprzęt znajdujący się w nim był i jest czysty.

Zdecydowanie polecam wszystkim. Również osobom które do tej pory omijał gabinet dentystyczny szerokim łukiem. Pan doktor spokojnie i rzeczowo wyjaśnia problem, wszelkie zabiegi są całkowicie bezbolesne. Gabinet nowocześnie wyposażony i co bardzo ważne czysty i zadbany. Dla mnie nr 1 w mieście. Poza tym w nagłych sytuacjach zawsze potrzebującego gdzieś wciśnie w grafik i pomoże. Super specjalista - polecam G Luciak.

Lecze sie z rodzina od 4 lat w tym gabinecie i nie mam zadnych zastrzezen. Bardzo kompleksowe podejscie. Ceny nie sa najnizsze, ale biednych na oszczednosci nie stac. POLECAM!

Widać serce włożone w prace, chęć wytłumaczenia trudnych zagwostek medycznych prostemu nic nie rozumiejącemu w tej dziedzinie człowiekowi, w końcu wiem po co mam coś zrobione i nie słyszałem "tak ma być", albo "będzie dobrze".Lecze się u dr. Boronia już od dwóch lat i zdobyłem na tyle swojego zaufania że zaczynam polecać go innym, Nie mam zastrzeżeń co do czystości bądź kompetencji lekarza i gabinetu. GORĄCO POLECAM, mam nadzieje że wasze problemy dr. Boroń rozwiąże równie sprawnie jak moje.

Wszystko w jak najlepszym porządku. Gabinet miły, zadbany i czysty. Zaopatrzony w "ludzką" poczekalnię w przeciwieństwie do wielu innych gabinetów. Ból, który nie mijał mimo wielu wizyt u piotrkowskich, i nie tylko "specjalistów" zniknął niczym kamfora. Ogólnie z wizyty u Pana doktora jestem bardzo zadowolona. Polecam go oczywiście, nie bałabym się do niego zabrać nawet moich małych pociech.