prof. dr hab. n. med. Andrzej Borówka

Urolog

Super lekarz,bardzo uprzejmy i kompetentny.Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Mam wrażenie,że jestem w najlepszych rękach.Dziękuję panie profesorze.

Byłem z wizytą już dawno w 2005r. Lekarz kompetentny ale słabo wyposażony - w gabinecie nie miał aparatu USG, który jest obecnie podstawowym narzędziem w badaniu prostaty. Wynagrodzenie zainkasował "do ręki", mimo że pacjent przechodzi przez recepcję. Trochę to żenujące jak na pana profesora. Zażyczył sobie powtórzenia moich badań, oczywiście prywatnie, przez swoich ludzi. Odniosłem wrażenie że ogólnie chodzi nie o pacjenta ale o kasę.

Miałam u tego lekarza konsultację urologiczną i liczyłam, że mi pomoże. Niestety nie chciał się podjąć operacji, bo jak twierdził mój przypadek "nie nadawał się do zoperowania" - "ja tego nie zrobię". Nie chcę się źle wypowiadać o tym lekarzu, bo wiem że to sława w polskiej urologii, ale mnie nie pomógł. Inny profesor mnie zoperował i uratował mi nerkę.

Leżałem na urologii prof. borówki w Warszawie Międzylesiu, gdzie profesor operował mnie. To wspaniały człowiek, który za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi. Jest niezwykle uprzejmy, fachowo podchodzi do problemu. Ooodział Urologii pana prfesora robi niesamowicie dobre wrażenie!!! Czysto, schludnie, lekarze na bardzo wysokim poziomie. No i do tego przemiłe i bardzo ładne pielęgniarki!

Wspanialy lekarz i czlowiek. Operowal mnie gdy bylam w ciazy, bardzo zaangazowany, zawdzieczam mu bardzo wiele.

wspaniały człowiek, wybitny specjalista

wspaniały człowiek, wybitny specjalista

mam mieszane uczucia, potraktowano nas w sposób niewłaściwy,

mam mieszane uczucia, potraktowano nas w sposób niewłaściwy,

Polecam.Leczę się u Profesora od kilku lat(choroba nerek).

Polecam.Leczę się u Profesora od kilku lat(choroba nerek).

Czołówka chirurgiczno-urologiczna

Czołówka chirurgiczno-urologiczna