lek. dent. Andrzej Brodnicki

Polecam z czystym sumieniem Pana dr Brodnickiego pełen profesjonalizm. Dokładnie wszystko wyjaśnia nie pozwoli wyjść z gabinetu z nie wyleczonym zębem ☺️ Miły uprzejmy i kompetentny dentysta z powołania

Profesjonalista. Nie musi udowadniać źe jest mądry bo poprostu jest. Dlatego bez kompleksu wyższości i zarozumialstwa. Gratuluję postawy

Miałam kryzysowa sytuacje. Przesunela mi się dziurawa ósemka i nie mogłam wytrzymać z bólu. Pan doktor przyjął mnie w trybie pilnym i od ręki wykonał zabieg na który przeważnie długo się czeka. Profesjonalnie usunął mi osemke. Miałam wykonane zdjęcie przed zabiegiem jak również po żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze. Do tego potrafił naciąć dziaslo i potem założyć szwy ponieważ miałam bardzo skomplikowane położenie zęba pod zebem sasiadujacym. Podejście profesjonalne. Do tego tłumaczenie wszystkich działań w trakcie i na koniec. Nie oszczędzal swojego czasu. Był miły i uprzejmy. Zabieg był skomplikowany a ja bólu nie czułam ponieważ pań doktor dał mi dwa porządne znieczulenia co było dla mnie bardzo ważne żeby nie bolało. Dodam ze cały zabieg przeprowadził w nocy w dzień świąteczny a skończył o 24:30. Polecam ludzki stomatolog I do tego profesjonalista.

Po rozmoawie ze znajomymi poszukałem po internecie i jestem zadowlony z wizyty. Przebiegła sprawnie, lekarz ma "pewną" rękę i daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam! W skrócie : bolało, a Pan Brodnicki robi tak, że podczas wizyty nie boli i po wizycie nie boli. P.S. Czasem ciężko się dodzwonić, trzeba się w cierpliwość uzbroić.

Trochę szukałam i patrzyłam na zdanie i opnie innych. Teraz ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Brodnickiego. W moim przypadku, który nie był wielce skomplikowany trzeba było chirurgicznie ( coś tam zrobić ), a Pan doktor się tym też zajmuje. Odpowiednie podejście do pacjenta wzbudza spokój i zaufanie do lekarza. Lekarz tłumaczy co będzie robione więc człowiek się tak nie obawia, a lekarz przy tym jest miłą osobą w pełni profesjonalną. Polecam !

Prosze.. Prosze Wkoncu dentysta ktory jest Mily uprzejmy I stara sie wykonac zabieg jak sie da.. Najlepiej to Malo powiedziane.. Bardzo Mily... Uprzejmy.. Nawet bylo wesolo...Co zadko sie zdarza 😊. Mialam Stan zapalny.. Znieczulil tak ze nic nie poczulam.. Napewno wroce.. Do Pana do Ktora.. Wszystko Dokladnie sprawnie... I Szybko... Kazdy Kto is a boi dentysty.. To Z gabinetu wyjdzie zadowolony... 😊

Witam Dzisiaj w nocy miałam usowana 8 jeden z gorszych zębów właśnie przez P.doktora Brodnickiego.To specjalista z powołania.Mily,uprzejmy wszystko jasno tłumaczy. Pan doktor przywrócił mi wiarę w dentystę. Bardzo się boję ale tylko Panu Brodnickiemu zaufam bo wierzę że jak powie że nie będzie boleć to nie boli. A co do ceny to....jesli chcesz mieć zrobione dobrze zęby to niestety trzeba zapłacić. Ale Panu doktorowi naprawdę bardzo dziękuję i Napewno skorzystam jeszcze z jego specjalizacji.

Witam

Super lekarz, stosujący ultra nowoczesne metody pracy. Ceny są przystępne, nie powalają z nóg zwykłego śmiertelnika i rzeczywiście są warte wykonanej pracy. Ja osobiście bardzo gorąco polecam dr Brodnickiego i uśmiecham się do wszystkich czytających ten post całą szerokością "klawiatury" :D

Lekarz z powołania. Miałam problemy z dolną dwójką. Odwiedziłam kaliskie "sławy". Wydałam kupę pieniędzy, a ząb nadal bolał. Chciałam już go usunąć. Koleżanka z pracy poleciła mi dr Brodnickiego i nigdy jej tego nie zapomnę - ząb został szybko wyleczony. Mam go do dziś (chciano mi go usunąć 5 lat temu). Od tego czasu ja, moja rodzina i znajomi chodzimy tylko do dr Brodnickiego. Nigdy nas jeszcze nie zawiódł.

uprzejmy i kompetentny dentysta moim zdaniem.pzdr

uprzejmy i kompetentny dentysta moim zdaniem.pzdr