lek. dent. Andrzej Brodnicki

Trochę szukałam i patrzyłam na zdanie i opnie innych. Teraz ze swojego wyboru jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr Brodnickiego. W moim przypadku, który nie był wielce skomplikowany trzeba było chirurgicznie ( coś tam zrobić ), a Pan doktor się tym też zajmuje. Odpowiednie podejście do pacjenta wzbudza spokój i zaufanie do lekarza. Lekarz tłumaczy co będzie robione więc człowiek się tak nie obawia, a lekarz przy tym jest miłą osobą w pełni profesjonalną. Polecam !

Witam Dzisiaj w nocy miałam usowana 8 jeden z gorszych zębów właśnie przez P.doktora Brodnickiego.To specjalista z powołania.Mily,uprzejmy wszystko jasno tłumaczy. Pan doktor przywrócił mi wiarę w dentystę. Bardzo się boję ale tylko Panu Brodnickiemu zaufam bo wierzę że jak powie że nie będzie boleć to nie boli. A co do ceny to....jesli chcesz mieć zrobione dobrze zęby to niestety trzeba zapłacić. Ale Panu doktorowi naprawdę bardzo dziękuję i Napewno skorzystam jeszcze z jego specjalizacji.

Witam

Po rozmoawie ze znajomymi poszukałem po internecie i jestem zadowlony z wizyty. Przebiegła sprawnie, lekarz ma "pewną" rękę i daje poczucie bezpieczeństwa. Polecam! W skrócie : bolało, a Pan Brodnicki robi tak, że podczas wizyty nie boli i po wizycie nie boli. P.S. Czasem ciężko się dodzwonić, trzeba się w cierpliwość uzbroić.

Prosze.. Prosze Wkoncu dentysta ktory jest Mily uprzejmy I stara sie wykonac zabieg jak sie da.. Najlepiej to Malo powiedziane.. Bardzo Mily... Uprzejmy.. Nawet bylo wesolo...Co zadko sie zdarza 😊. Mialam Stan zapalny.. Znieczulil tak ze nic nie poczulam.. Napewno wroce.. Do Pana do Ktora.. Wszystko Dokladnie sprawnie... I Szybko... Kazdy Kto is a boi dentysty.. To Z gabinetu wyjdzie zadowolony... 😊

Super lekarz, stosujący ultra nowoczesne metody pracy. Ceny są przystępne, nie powalają z nóg zwykłego śmiertelnika i rzeczywiście są warte wykonanej pracy. Ja osobiście bardzo gorąco polecam dr Brodnickiego i uśmiecham się do wszystkich czytających ten post całą szerokością "klawiatury" :D

Lekarz z powołania. Miałam problemy z dolną dwójką. Odwiedziłam kaliskie "sławy". Wydałam kupę pieniędzy, a ząb nadal bolał. Chciałam już go usunąć. Koleżanka z pracy poleciła mi dr Brodnickiego i nigdy jej tego nie zapomnę - ząb został szybko wyleczony. Mam go do dziś (chciano mi go usunąć 5 lat temu). Od tego czasu ja, moja rodzina i znajomi chodzimy tylko do dr Brodnickiego. Nigdy nas jeszcze nie zawiódł.

bardzo dobry stomatolog robiłam nie jednego zęba i jestem bardzo zadowolona. Polecam

uprzejmy i kompetentny dentysta moim zdaniem.pzdr

uprzejmy i kompetentny dentysta moim zdaniem.pzdr