Witam, do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest ...

Witam,

do z dr Brudnickim miałam przyjemność spotykać się przez dłuższy czas w sprawie ustalenia terminu operacji mojej żuchwy. Dr zawsze kompleksowo i dokładnie tłumaczył, na czym polega zabieg. Gdy w końcu się udało byłam zaskoczona efektem - wykonano u mnie osteotomię żuchwy + genioplastykę - praktycznie nie miałam opuchlizny, nie straciłam krwi, dobrze czułam się po zabiegu. Dziś jestem 10 dni po zabiegu i czuję się bardzo dobrze. Byłam na wizycie u dr na zdjęciu szwów - widać, że jest zadowolony ze swojej pracy :) dodatkowo dr Brudnicki jest zawsze bardzo miły :) polecam! pełen profesjonalizm!

Witam, byłem operowany przez dr. Andrzeja Brudnickiego w szpitalu Matki i Dziecka w Warszawie. Operacje miałem w piątek z samego rana, po operacji doktor się nie zjawił aby sprawdzić mój stan ani wytłumaczyć co było zrobione. Dopiero wszystkiego dowiedziałem się w poniedziałek z rana przed wypisem. Ogólnie wszystko ładnie zostało zrobione, mówił że operacja typowo książkowa. Wytłumaczył że mam jeść typowe "papki" i żebym nie palił papierosów. Wiem tyle ze ma własną klinikę i pewnie dlatego nie miał czasu na pacjentów z państwowego funduszu. Ale jak już miał ten czas to na każde pytanie potrafił odpowiedzieć wypowiadając sie 5minut i rozpowiadając się tak że się wiedziało wszystko :) Także jest miły i spokojny człowiek, troche flegmatyczny.

Moim zdaniem przeciętny, żeby nie napisać słaby lekarz. Każdemu najchętniej wyrywałby zęby i wstawiał implanty. Doktor zignorował moją chorobę dziąseł, z którą mam niestety problem do dzisiaj. Może gdyby doktor dobrze mnie pokierował i zauważył ten problem, już nie miałabym tego problemu.

Jak dla mnie to lekarze z Leśnej Góry powinni brać przykład z Pana doktora jak należy postępować z pacjentem. Polecam wszystkim. Moja córeczka ma "normalną" szczękę po wycięciu guza (i przeszczepie) i to na NFZ co u nas w byłym Częstochowskim byłoby cudem

świetny chirurg szczękowo- twarzowy! polecam wszystkim, doskonała opieka chirurgiczna, podejście profesjonalisty. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, z ogromną wiedzą i zapałem. Efekty rewelacyjne, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, przyjmuje w IMiD oraz m.in. w prywatnej klinice Formmed. Polecam wszystkim.

Swietny specjalista doskona opieka w IMiD swietne efekty po operacji.Polecam

Swietny specjalista doskona opieka w IMiD swietne efekty po operacji.Polecam

świetny specjalista, brak jakichkolwiek zarzutów względem jego podejścia do pacjenta, zawsze jest do dyspozycji, świetny chirurg szczękowo-twarzowy