lek. dent. Andrzej Bubrowski

Jest nie kompetentny dla niego liczy się tylko kasa robi lipę bo wie że i tak ludzie będą wracać to jest ohydne. Tak jak mi zrobił lipnie protezę za którą zapłaciłam 800zł.Nie polecam!!!!!!!!

To kiepski dentysta są dużo lepsi od niego. Odwala lipę aby wycapać od ludzi kasę nie polecam jego ani jego żony to partacze. Kiedyś to był w mirę dobry a teraz dno a to zawdzięka jego żony.Pozdro

Gabinet jak i profesjonalizm Pana doktora Bubrowskiego moze byc przykladem praktyki lekarskiej w naszym miescie. Lekarz rzeczowy, dotrzymujacy terminow, indywidualne podejscie do pacjenta, nie "rozprawia" w trakcie pracy o pogodzie i swoich sprawach z personelem pomocniczym, skupiony na pacjencie. Czysty gabinet, nienaganny uniform lekarski. Polecam szczerze, gdyz lekarz ten przywrocil moja wiare w mozliwe bezbolowe i niekrepujace leczenie, za ktore jestem Panu doktorowi - bardzo wdzieczna.