lekarz Andrzej Buragas

Pediatra

Doktor Buragas to lekarz którego na Ziemie zesłał Bóg aby pomagał ludziom.Nasza córeczka Zosia miala 3 miesiące jak lekarz rodzinny Magdalena L. chciała wezwać do naszego domu opieke społeczną bo twierdziła że Zosia jest głodzona.Gdy pojechaliśmy do doktora Buragasa od razu po rozebraniu dziecka zapytał gdzie leczymy dziecko na serce i jakie wady serca ma.To był szok.Nie mielismy pojecia że nasze dziecko ma chore serce ale dzieki Panu Andrzejowi uzyskalismy bardzo dobra pomoc kardiochirurgiczna w Szczecinie.Gdyby nie doktor Buragas to nie wiadomo czy Zosia była by teraz z Nami.Dziekujemy za wszystko Panie doktorze,za każdą porade i niezbędne informacje,za odbieranie telefonu o każdej porze dnia i za tak wspaniałe,profesjonalne podejście do dzieci jak i rodziców.Życzymy wszystkiego co najlepsze,dużo zdrowia i wytrwałości w dalszej pracy!

Ja tylko pragnę podpisać się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami. Odkąd zamieszkałam w Nowogardzie słyszałam już o dr Buragas, ale tylko raz byłam z dzieckiem na wizycie w szpitalu... Panie doktorze-życzę Panu wszystkiego, co najlepsze..

Doktor Buragas był moim lekarzem z lat dziecięcych, teraz leczy moje dzieci. Zawsze spokojnie wszystko wytłumaczy, zbada dokładnie, potrafi rozmawiać nawet z tymi najmniejszymi pacjentami. Jemu ufam bezgranicznie w sprawie zdrowia moich dzieci. Czasem trudno się do niego dostać, ale chyba wcześniejsze komentarze tłumaczą dlaczego.

To prawda, bardzo opanowany człowiek, byłam w szoku jak potrafi dużo poświęcic czasu na wizycie, gdzie inni pacjenci czekają. Moja córeczka ma 3 miesiące i mam bardzo dużo pytań...na każde uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Lekarza rodzinnego wybrałam w Gryficach(bo tak nam doradzono) ale na pewno szybko się przepiszemy do Buragasa. Myślałam, że w Nowogardzie nie znajdę dobrego pediatry ale temu ufam w 100%

Super lekarz nawet przyjmował nas długo po godzinach pracy bądź w święta zawsze trafiał z lekiem polecam szczególnie dla małych dzieci.

witam serdecznie dziekuje bogu ze jest ktos taki w nowogardzie jak pan doktor bywalo ze z moim synem przychodzilam bo mial dusznosci i zapalenie krtani nidgy nie odmowil pomocy zbadal zawsze trafnie stawial diagnoze nie wiem co by bylo z moimi dziecmi teraz gdyby nie pan doktor poradzil jak postepowac nie wzial odemnie ani grosza

Bardzo dobry lekarz, poświęca sporo czasu dziecku oraz za każdym razem robi komplet badań - co, wg. mnie jest dużym plusem! U mojej 1,5-miesięcznej córeczki wykrył rzadką chorobę, mimo braku objawów zewn. Polecam!

Dla mnie osobiście dr.Buragas jest guru wsród wszystkich pediatrów w mieście,dwa razy uratował moje dzieci przed szpitalem,nigdy nie poczułam sie przez niego olewana,nawet przez telefon.Zawsze służy radą,jeśli takiej potrzebuję.Jest po prostu NAJLEPSZY.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Jeżdżę do Niego z moim 10-letnim synkiem i zawsze dobrze rozpoznawał chorobę.Miesiąc temu urodziłam drugiego synka i już byłam profilaktycznie na kontroli u Pana doktora.Ufam temu lekarzowi i wszystkim Go polecam.Oby wszyscy pediatrzy poświęcali tyle czasu na badania naszych pociech.

super człowiek , świetny lekarz, polecam jest naprawdę bardzo kompetentny i dokładny.Rodzica traktuje jak przyjaciela, chętnie tłumaczy i nie bagatelizuje problemu.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Nowogard"?

Gryfitów 5 lok. 25

Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej