lekarz Andrzej Bury

Neurolog

2,9

Brak profesjonalizmu i wiedzy. Udawana życzliwość nie świadczy, że to jest prawdziwy lekarz. Każdy pacjent oczekuje skuteczności a nie uprzejmości. Diagnoza od samego początku błędna. Pan A. Bury nawet nie przeprowadził, żadnego badania i sadził że na wszystko dobre są psychotropowe tabletki które utrudniały zrastanie się tkanki chrzęstnej po wypadku. Ten pan najwyraźniej wszystkim wmawia neuralgię zamiast dokładnie zbadać pacjenta. Zresztą nawet bólu neuralgicznego nie umie poznać i sugeruje sie tym, co ma napisane w podręczniku.

Od samego początku błędnie postawiona została diagnoza. Pan Bury nie umiał rozpoznać urazu kości, wskazywał na bóle nerwu. Badanie dotykowe absolutnie niepoprawnie wykonane. Gdyby chociaż spojrzał na ranę, to może zauważył by krwawienie. niepotrzebnie przepisał tabletki , które wzmacniały ból. A wystarczyło tylko wykluczyć kwestie neurologiczne. No ale skoro wziął pieniądze, to musiał udawać, że chociaż receptę wypisuje.

Profesjonalne podejście do pacjenta duża fachowa wiedza polecam Doktora i dziękuje za opiekę i trafne diagnozy dzięki którym wracam do zdrowia ;)

Pan doktor jest bardzo dobrym neurologiem, zawsze probuje wyjasnic do konca przyczyne dolegliwosci, poswieca kazdemu tyle czasu ile tego wymaga. Bardzo fachowe podejscie do pacjenta choc nieraz stwarza duzy dystans. Zle jest to ze w gabinecie prywatnym trzeba czekac w kolejce ale zawsze przyjmie wszystkich. Polecam!

Wyleczył mnie z migreny w 3 miesiące, gdzie inni (w tym lekarz z tyt.profesora nie mogli mnie wyleczyć przez 6 lat)POLECAM

Uważam, iż lekarz ten zasługuje na wysoką ocenę. Jest kwintesencją tego, jaki powinien być neurolog. Konkretny, dokładny, z dużą wiedzą. Chętnie udzielający odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Znakomity specjalista i człowiek pełen empatii. Pomógł mi już niejednokrotnie. Świetny lekarz pod względem wiedzy i podejścia do pacjenta. Polecam!

Niestety porażka . Lekarz kompletnie niekompetentny popukał mnie w kolano i kazał ścisnąc reke mimo że przyszedłem z powaznym problemem.Potem z ksiązki zwiększył mi zazywane leki które zupełnie mi nie pomagały. Nigdy więcej do tego lekarza nie pójde i nikomu nie polece!

kompetentny, cierpliwy, uprzejmy, w czsie wizyty z uwaga poświeca czas pacjentowi, wyczerpująco informuje o chorbie i sposobie jej leczenia

Ale to nie wszystko ! ale czy kogoś wyleczył !! te fakty chce zobaczyć !!

Ale to nie wszystko ! ale czy kogoś wyleczył !! te fakty chce zobaczyć !!

bardzo dobry lekarz,doradzi chce pomóc pacjętowi

bardzo dobry lekarz,doradzi chce pomóc pacjętowi