dr n. med. Andrzej Chmiel

Neurolog

Znakomity specjalista, jestem pacjentem od bardzo dawna. Zawsze otrzymuje fachową pomoc oraz niezbędne skierowania na badania. Jest konkretny w ocenie stanu zdrowia i udziela celnych porad jak funkcjonować z danym schorzeniem , przy tym jest jak zawsze sympatyczny. Polecam każdemu kto ma problem neurologiczny

Dzień dobry. Pan dr Chmiel - neurolog- przyjął mnie dzisiaj- pierwsza wizyta. Przyszłam z bólem ręki w nadgarstku i jej drętwieniem - typowa dolegliwość- a wyszĺam z zaleceniem zrzucenia zbędnych kilogramów. Ponadto musiałam wysłuchać przemądrzeń doktora zamiast najprostszych słów zainteresowania moim problemem zdrowotnym. Każdy człowiek to inny przypadek. Pan doktor tego nie rozróżnia. Wniosek: czas się poddać- Panie doktorze. Czasy świetności minęły bezpowrotnie. Zawiodłam się.

Wniosek: czas się poddać- Panie doktorze. Czasy świetności minęły bezpowrotnie.
Zawiodłam się.

bardzo dobry lekarz - dokładnie wszystko tłumaczy i starannie bada. Uzyskałam znaczną pomoc bo było juz bardzo źle z kręgosłupem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora. Podejście do pacjenta - wzorowe. Doktor wnikliwie zapoznał się z moimi wynikami, dokładnie zbadał, będąc przy tym bardzo profesjonalnym oraz sympatycznym. Szczerze polecam

Szczerze polecam

Pan jest bardzo nieuprzejmy, gburowaty. Powinien zakończyć już swoją karierę. Wizyta przebiegła na pyskówkach Pana doktora. Tak zachowuje się lekarz?człowiek który ma leczyć ludzi zachowuje się w ten sposób. Rutyna niszczy tego człowieka. Totalna porażka i moja strata czasu. Q

Pan doktor w dniu dzisiejszym wyrzucil moja mame za drzwi, nie zdąrzyla się nawet przedstawić. Wywarczal jej, że zakłóca jego ciszę. Byla prywatnie.

Serio? Kto mu dał takie oceny? 100 lat temu za czasów dinozaurów może i był dobry. Choremu na padaczke karze odstawić leki. Skutków nie trzeba chyba omawiać. A może jest taki świetny, że wyleczył padaczke? No cudotwórca.

Jak dla mnie nie ma lepszego neurologa posiada dużą wiedzę i bardzo poważnie podchodzi do każdego pacjenta . Ma duże doświadczenie przy czym młodsi neurologowie się przy nim kryją.100% zaufania i oby więcej takich specjalistów z takim wieloletnim i najlepszym stażem pracy.

Ten lekarz zabił już nie jedną osobe. Podaje leki uzalerzniajace na wszystko. Jest. Okropny.

Bardzo dobry specjalista, od kilku lat kilka razy w roku korzystam z jego pomocy i jestem w pełni zadowolona z profesjonalnego podejścia do każdego neurologicznego przypadku chorobowego oraz skutecznej metody leczenia. Dziękuję za to Panie doktorze i polecam Pana innym moim znajomym, którzy wiem, że skorzystali z pomocy Pana doktora. Pozdrawiam - Halina W./z okolic Cerkwicy

Pozdrawiam - Halina W./z okolic Cerkwicy