dr n. med. Andrzej Chrempiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Przesympatyczny człowiek, bardzo kompetentny i uczynny. Był w stanie przyjechać w nagłym przypadku o godzinie 22 do pacjentki i nie robił z tego powodu żadnych wyrzutów. Polecam z czystym sumieniem

Odradzam wizytę o tego doktora. W czasie wizyty nie wytłumaczył na czym polega uraz, w zasadzie spisał na karcie moją relację ze zdarzenia oraz to, co stwierdzono w szpitalu. Nic nowego nie stwierdził, uraz był leczony przez niego niewłaściwie. Nie potrafił konkretnie stwierdzić, jakie należy podjąć działania rehabilitacyjne. Ponadto AROGANCKI, traktuje pacjenta jak szkodnika, nie tłumaczy, nie wyjaśnia. Żałuję zmarnowanego czasu i pieniędzy.

To wybitny i wspaniały człowiek leczę się u dr. 20 lat to dzięki niemu mam nogę i funkcjonuję. Wykonał kilkanaście zabiegów operacyjnych po których zawsze było tylko lepiej. Dzięki opiece pana dr. niezależnie od pory dnia czy nocy mogę liczyć na jego pomoc. Polecam bardzo WSPANIAŁY CZŁOWIEK !!!! pozdrawiam . Wiola S.A.

Wyjatkowo arogancki, wręcz bezczelny lekarz. Przyjmując w przychodni prywatnej nie szanuje pacjentów traktując ich jak natrętów. Wiek i zachowanie doktora wskazują,że powinien już zrezygnować z czynnego wykonywania zawodu.

Świetny człowiek, doskonały lekarz. Ro właśnie on nanosił poprawki na to, co zepsuli inni, a także spowodował, że po ciężkiej kontuzji jestem w pelni sprawna. Jest życzliwy, bezinteresowny, skory do pomocy - nawet jeśli jesteś "osoba z ulicy" w publicznym szpitalu. Gorąco polecam!!! I dziwię się jak ktos może pisać o nim takie bzdury.

Tragiczny. Zero kultury, zero zainteresowania, zero badania. Zła diagnoza. Złe leczenie. Złe leki. Zmarnowany czas, pieniądze i zdrowie.

Jeżeli ktoś szuka mało mównego doktora o małej wiedzy to polecam. Najprawdopodobniej dlatego tak mało mówi, ażeby nie palnąć jakiś głupstw. Wizyta u niego okazała się totalnym dnem jest to ostatnia osoba u której szukałbym w przyszłości pomocy. Nie wiem kto pisał poprzednie opinie ale chyba nie pacjenci szanownego doktora.

LEKARZ? JAKIŚ ŻART!!!!..i kpina z pacjenta. Jeśli chodzi o doktora Chrempińskiego współczuje wszystkim ,którzy do niego trafili. Udałam się tam po kontuzji kolana ok.9 miesięcy temu. Otrzymałam ZŁĄ DIAGNOZĘ o czym się dowiedziałam kilka dni temu. Skutek: zmarnowany czas , pieniądze i pogorszony stan kolana, gdyż zgodnie z zaleceniami tego kompetentnego ''lekarza'' powróciłam do treningów. Wynikiem u niego było :zerwane wiązadło boczne. okej. po 3 miesiacach było :zerwane wiązadło i uszkodzenie łąkotki. po trafieniu na stół operacyjny okazało się że łąkotkę mam w idealnym stanie i ma się dobrze. Z diagnozy innego lekarza w rehasporcie nadaje się do rekonstrukcji wiązadła krzyżowego. Obym więcej nie zobaczyła pana dr. chrempinskiego i zycze mu szybkiej zmiany zawodu ,prosze pojsc zbierac buraki na pole , a nie szkodzic zdrowiu pacjenta.

Najlepszy ze wszystkich jacy pracują w Certusie w Poznaniu. On jedyny który mnie wyleczył

Zgadzam się z wysokimi ocenami wystawionymi przez pacjentów pana Doktora Andrzeja Chrempińskiego. Pan Doktor jest naprawdę kompetentnym chirurgiem-ortopedą, spokojnie wysłucha pacjenta, dokładnie zbada, zapisze to co trzeba i wyleczy, jeżeli dane schorzenie można wyleczyć. Jego diognozy są trafne, nie straszy pacjenta, jest miły i życzliwy. Ostatnio leczyłem się kilka razy u pana Doktora w Certusie, polecam. Zadowolony pacjent.