lekarz Andrzej Ciapała

Laryngolog

3,9
3,9

Lekarz godny polecenia, opanowany, ma podejście do dzieci i wszystko wytłumaczy co będzie robił. Przeprowadza wywiad z rodzicami i też szczegółowo odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności. POLECAM

Po wizycie u doktora mam mieszane uczucia. Diagnozę postawił dobrą ale więcej bym do niego nie poszedł ze względu na Jego kulturę osobista a raczej jej brak! Przypominam, że lekarze są dla ludzi a nie my dla nich!

Zdecydowanie jeden z najlepszych lekarzy w okolicy Jarocina, kompetentny w 100%. Do tego bardzo etyczny. Leczymy nasze dzieci u tego specjalisty od wielu lat. Komentarze o niby "poplamionej" koszuli czy inne typu "gdzie się podziała tamta pani?" są nie na temat kompetencji i do tego bardzo nie na miejscu. Jeśli miałabym szukać w naszych czasach "doktorów Judymów" to on jeden, z tych których spotkałam, na takie miano zasługuje. Stąd śmiem sądzić, że źródłem kąśliwych komentarzy są opinie ludzi z branży, a nie pacjentów. Cieszę się że mamy takiego lekarza w okolicy.

BARDZO SIE CIESZĘ ŻE TRAFILISMY DO PANA DOKTORA! PROFESJONALIZM, BARDZO DOBRE KOMUNIKOWANIE -SZCZEGOLNIE Z MAŁYM PACJENTEM. LEKI 100%TRAFIONE. Polecam! Lekarz godny zaufania!

Nie polecam pana Ciapały, miałam ropień okołomigdałowy, nie dosyć że w 5minut mnie ponacinał nic nie wyjaśnił to jeszcze w trakcie zabiegu kłocił sie ze swoją pomocnicą, która bardzo sie zdenerwowała kiedy zauwałyła ze doktor dał mi husteczki do wytracia w trakcie zabiegu ona mi je wydarła z ręki, cóż widocznie osobą leczonym publicznie nawet to sie nie należy. Doktor nie zapisał mi zadnych leków po zabiegu. przez trzy tygodnie bylo ok po czym utworzył się ropień w przełyku, pojechałam juz do kompetentnego lekarza który stwierdził że mogłabym sie udusić i że poprzednie leczenie byłożle przeprowadzone i ropa do końca nie ściągnięta. Tak więc dziekuje doktorowi Ciapale za to jakie cierpienia musiałam przeżywać przez jego niekompetentność, czekają mnie liczne zabiegi i wycinanie migdałów. Nazwisko Doktora odzwierciedla charakter pracy.

Bardzo dobry lekarz laryngolog!Bardzo miły,uprzejmy,delikatny.Wszystko ze spokojem wytłumaczy.Jako alergolog pomógł również 2 os.z mojej rodziny.Sama gdy miałam problemy laryngologiczne,wziął mnie na oddział i z troską się zajmował.A gdy potrzebowałam nagłej pomocy,przyjął mnie b.póżno a za wizytę prywatną nie wziął ani grosza.

Polecam zdecydowanie tego lekarza moją córeczkę ładnie wyprowadził przestała chorować .Polecam.

moze jest kompetentny i pomógł mojemu dziecku, ale był bardzo niegrzeczny, najgorsze że ma brudno w gabinecie. szafka z której brał narzędzia była bardzo zakurzona, na reszcie sterty papierów , po kątach brud, przyjmował w poplamionej koszuli. w toalecie nie było mydła a muszla klozetowa była oblepiona brudem. chyba może przjmując 20 pacjentów dziennie zapłacić parę groszy sprzątaczce, tyle kobiet szuka pracy

super lekarz,jedyny ktory nam cokolwiek sensownego powiedzial,mamy nadzieje ze leczenie pomoze mojej corce,jak na pierwsza wizyte rewelacja!!!!polecam!!!!!!

Bylam z corka i ze soba.Doradzil corce usuniecie migdalow z czego jestem zadowolona bo czesto chorowala.A co do mnie byl 3-cim lekarzem ktorego odwiedzilam w ciagu tygodnia i tylko on mi mogol.