lekarz Andrzej Ciapała

Laryngolog

Nie polecam. Pojęcia takie jak kultura osobista i empatia względem drugiej osoby są temu Panu obce.

Dzisiaj Pan doktor nie przyjął kobiety w ciąży ,zresztą jego pacjentki ,która ma termin porodu za trzy dni. Przyznam się że z takim chamstwem się nie spotkałem. Oczywiście jutro zgłoszę w wielkopolskiej izbie lekarskiej

Po wizycie u doktora mam mieszane uczucia. Diagnozę postawił dobrą ale więcej bym do niego nie poszedł ze względu na Jego kulturę osobista a raczej jej brak! Przypominam, że lekarze są dla ludzi a nie my dla nich!

Lekarz godny polecenia, opanowany, ma podejście do dzieci i wszystko wytłumaczy co będzie robił. Przeprowadza wywiad z rodzicami i też szczegółowo odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności. POLECAM

Nie za ciekawy laryngolog. Szybko zbywa ludzi czeka tylko na kasę a dokładnie wyleczyć nie może.................................................................

w piątek miałam wizytę u doktora. Na drzwiach była kartka nieczynne z powodu choroby. Nie wiem na co był chory, ale godzinę po wyznaczonej wizycie biegał po sklepach , a w poniedziałek siedział cały opalony i zadowolony z przedłuzonego o 2 dni wekendu. Nieładnie tak oszukiwać pacjentów. Ciekawe,ktoś mi mówił że jest miły tylko dla kasy a tak naprawdę ma nas pacjentów gdzies. Kiedyś ni wierzyłam. teraz widzę że to prawda

Polecam zdecydowanie tego lekarza moją córeczkę ładnie wyprowadził przestała chorować .Polecam.

pan doktor Ciapała miał zdjęcie i stwierdził że syn niema złamanego nosa ,a jak się okazało w szpitalu to miał i to nawet z przemieszczeniem . i teraz musi mieć łamany nos bo inaczej będzie miał krzywy.nikomu nie polecam tego lekarz coś strasznegio

BARDZO SIE CIESZĘ ŻE TRAFILISMY DO PANA DOKTORA! PROFESJONALIZM, BARDZO DOBRE KOMUNIKOWANIE -SZCZEGOLNIE Z MAŁYM PACJENTEM. LEKI 100%TRAFIONE. Polecam! Lekarz godny zaufania!

nie, nie i jeszcze raz nie. mnie potraktował jak bydło Tylko czeka na swoje 50 zł i won za drzwi

nie, nie i jeszcze raz nie. mnie potraktował jak bydło
Tylko czeka na swoje 50 zł i won za drzwi