dr n. med. Andrzej Cichocki

Chirurg onkolog

Ordynator CO ul. Wawelska 15 w Warszawie. Bardzo rzeczowy, kompetentny, pełen zaangażowania i empatii dla pacjenta. Posiada wybitne umiejętności na skalę światowa, cieszący się wielkim uznaniem wsród swoich kolegów, a przede wszystkim pacjentów. Wybitny lekarz, wspaniały człowiek! Do tego bardzo dobrze zorganizowana placówka, Dr posiada świetnie dobrany personel! Inne placówki mogłyby czerpać wzorce! Polecam!

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Pomógł naszej koleżance dojść do zdrowia. Wiemy, że zawsze mogła zwrócić się do niego z prośbą. Dobrze, że tacy lekarze są na świecie. Dziękujemy

Wspaniały specjalista, wspaniały człowiek o wspaniałym podejsciu do pacjenta, kompetentny, rzeczowy i oczywiście godny polecenia.

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Profesjonalista. Bardzo dobry chirurg. Z pełna odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

Mam ten zaszczyt pracować z P.Doktorem w Instytucie Onkologii przy ul.Wawelskiej 15. Na tle innych lekarzy wybija się: ogromną wiedzą,kompetencja, zaangażowaniem, cudownym podejściem i zrozumieniem do pacjenta. Uważam i nie tylko ja, ze dr.A.Cichocki ma złote ręce,które podejmują się operacji na których niektórzy lekarze położyli przysłowiową lachę, a On podejmuje się i wygrywa. Jest to straszna choroba. Ale jeżeli jest jakakolwiek szansa na operację, to proszę mi wierzyć,że tę szansę na pewno wykorzysta P.dr.A.Cichocki. Jest dla mnie ogromny zaszczytem ( nie jestem lekarzem, ani pielęgniarką)pracować pod Jego kierunkiem.

Na tle innych lekarzy wybija się:
ogromną wiedzą,kompetencja, zaangażowaniem, cudownym podejściem
i zrozumieniem do pacjenta.
Jest to straszna choroba.

dziękujemy z całego serca. obecnie mama jest już po operacji trzustki. całość operacji trwała 1,5 h, baliśmy się, że coś za krótko, że się nie udało wyciąć zmian, a Pan doktor z uśmiechem powiedział, że wszystko poszło zgodnie z planem.żadnych komplikacji a on sam fachowiec w swoim zawodzie, jakich mało.

NIE ZNAM DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA. WZÓR DLA WSZYSTKICH. PROFESJONALISTA POD KAZDYM WZGLĘDEM. ODDANY DLA PACJENTA. DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE ZA TO JAK POMÓGŁ NAM PAN W CHOROBIE MĘŻA.NIE ZNAM SŁÓW KTÓRE MOGŁYBY WŁAŚCIWIE OKREŚLIĆ NASZĄ WDZIĘCZNOŚĆ.

Potwierdzam wcześniejsze opine- wspaniały,ciepły, cierpliwy człowiek oraz bardzo kompetentny/rewelacyjny lekarz.Pan Doktor ma cudowne podejście do chorych ludzi i ich rodzin- polecam każdemu.Uratował moją Mamę. Wielki szacunek szczególnie że specjalzacja czasami bardzo niewdzięczna..

Wspaniały lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy w stosunku do zadawanych przeze mnie pytań.Bardzo się cieszę że trafiłam na takiego dobrego lekarza który dał mi szanse na nowe życie!

Polecam Pana Doktora, co prawda maloczasu poswieca dla pacjenta, ale jest konkretny i rzeczowy. Chirurg znakomity.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Warszawa"?

Optimum Medica
OBER CLINIC
Chałubińskiego 8
ul.Roentgena
enel-med
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock