lekarz Andrzej Cichosz

2,8
2,9
3,3
2,5

Sympatyczny lekarz.. , który ma czas , przywitać się , żeby porozmawiać ,i zapytać się ,o samopoczucie..

Najlepszy inaczej nie mozna podsumowac! Usmiechniety, rzyczliwy, kompetentny, potrafiacy podniesc na duchu. To lekarz, ktory jest zawsze dla pacjenta. Znawca Sm rozumiejacy problemy pacjentow i pomocny w kazdej chwili.

Jak dla mnie - bardzo "w porządku", kompetentny lekarz. Zawsze mogłem i mogę na niego liczyć. Piotr - jeden z zadowolonych pacjentów

Jak dla mnie - bardzo "w porządku", kompetentny lekarz.
Zawsze mogłem i mogę na niego liczyć. Piotr - jeden z zadowolonych pacjentów

Beznadziejny lekarz, wystarczy pójść mu po ambicjach a wszystko zwala na nerw. Czy tak się lecz? Czy raczej się szuka przyczyny choroby?

Nie rozumiem wcześniejszych opinii osobiście mogę polecić tego lekarza każdemu. Od momentu kiedy zachorowałem jestem cały czas pod jego opieka i zrobił wszystko aby postawić diagnozę i dobrać odpowiednie leczenie. Naprawdę z czystym sumieniem polecam.

Nie szufladkuje ludzi poświęca im czas pierwszy jest pacjent a nie jego kasa polecam normalny z niego człowiek

Byłam u niego jak mówię że mam szumy w głowie to powiedział mi żebym sobie włączyła radio głośniej.W gabinecie przychodni w Juraszu przyjmował w plażowych klapkach "motylkach"i bosych stopach.Jak zawiesił mu się komputer to przez ok 1/2 godz grzebał pod biurkiem ,patrzyłam na niego jak na chorego.

super lekarz polecam poprzedni komentarz jest bez sensu bardzo mily i dobry człowiek

nie polecam tego lekarza, w sytuacji gdy dotarłem do jego gabinetu trzymając się ściany, stwierdził, że mam wrócić do pracy, bo nic mi nie jest. Nie przyszedłem do niego po zwolnienie lekarskie. Aktualnie jestem po 2 udarach mózgu. W tym ostatni nastąpił krótko po wizycie u tego lekarza

Wcześniej czytałam komentarze i w swojej naiwności myślałam, że są przesadzone.Unikajcie tego lekarza, jeżeli chcecie być zdiagnozowani, leczeni i potraktowani poważnie. Tytuł to nie wszystko. Bardziej kompetentny, rzeczowy i empatyczny był lekarz po studiach.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Bydgoszcz"?

Epoka
Aliantów
Żnin
Dom Sue Ryder Poradnia Psychogeriatryczna
Roentgena 3
Kormoranów 128/23
85-432 Bydgoszcz
Laboratorium Analiz Lekarskich "ALCO"
Wojska Polskiego 46
85-235 Bydgoszcz
Awimed
Hallera 2C
Bydgoszcz
"Krystyna Kopa i Wspólnicy" Sp. z o. o. Centrum Zdrowia "Błonie"
Broniewskiego 9
85-316 Bydgoszcz