lekarz Andrzej Ciechanowski

Reumatolog

2,7
2,7

Ja mam opinię zupełnie odmienną od mich przedmówców. Ja nie, bo na szczęście nie mam jeszcze żadnych problemów reumatologicznych, ale moja mama korzysta z usług dra, który już kilkakrotnie bardzo jej pomógł. Może nie jest to dr, który uśmiecha się do pacjenta, jest raczej poważny, ale jest bardzo konkretny i ma duże doświadczenie, a to chyba ważniejsze.

Doktor Ciechanowski jest jedynym lekarzem na cały Racibórz.Więc pacjenci nie mają wielkiego wyboru.Idą bo muszą.Mój ojciec leczył się przez trzy lata u doktora,jak pojechał do kliniki reumatologicznej pan ordynator powiedział że w pierwszej kolejności ma zmienić reumatologa,nie prawidłowe leczenie,żle dobrane lekarstwa,bardzo póżno skierował go do szpitale,wyniki miał ojciec bardzo złe,a pan doktor to zlekceważył.Mówiłam w klinice że tylko jednego mamy reumatologa w Raciborzu a on mi odpowiedział zacytuje ,,świat się nie kończy na Raciborzu "mamy szukać gdzie indziej.

Do leczenia starszych ludzi cierpiących na reumatyzm może być ,jeżeli w gre wchodzi cięższe schorzenie to zaczynają się schody,niechce lub nie może pogłebiac swojej wiedzy medycznej,leczy jedną znana sobie metodą,do tego nie za bardzo uprzejmy,niewiem czy pan doktor uznaje etyke lekarską