lekarz Andrzej Ciesielski

Chirurg naczyniowy

Bardzo miły ,życzliwy , profesjonalne podejście do pacjenta ,żeby było więcej takich lekarzy ,polecam

swietny lekarz, profesjonalista w 100%. Szybka diagnoza problemu. Operacja przeprowadzona bez żadnych komplikacji. W pełni Oddany pacjentowi.

Wzór zaangażowanego lekarza. Pod opieką tego lekarza czuję się bezpieczny. Zrównoważony, spokojny i życzliwy, a przy tym widać Jego fachowość.

Bardzo dobry chirurg naczyniowy. Podczas mojego pobytu w szpitalu MSWiA bardzo rzetelnie i profesjonalnie podszedł do mojej ciężkiej choroby tętniaka aorty brzusznej, po wszczepieniu do aorty endoprotezy byłem pod specjalną opieką wszystkich chirurgów na oddziale.WSPANIALI LEKARZE. POZDRAWIAM Z.Z.

Nie zawsze trzeba słuchać rad lekarza.

Nie zawsze trzeba słuchać rad lekarza.

BARDZO PROFESIONALNE I RZETELNE PODEJŚCIE DO OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH, LEKARZ Z POWOŁANIA JAKICH MAŁO. Magda M.