Polecam każdemu , bardzo miły i sympatyczny pan . Przede wszystkim umie wysłuchać i wytłumaczyć . Zdobyłam jego zaufanie już po pierwszej wizycie , szkoda tylko ,że zmarnowałam trochę zdrowia lecząc się gdzie indziej .

Serdecznie polecam tego lekarza . Lekarz ma podejście do pacjentow . Wszystko dokładnie tlumaczy , kulturalny i zawsze ma czas . Moim zdaniem jest lekarzem z powolania .

Pan Doktor prowadził całą moją ciążę, jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia do pacjentki. Urodziłam zdrową, śliczną dziewczynkę również na jego oddziale w Żaganiu. Polecam każdej przyszłej mamie takiego lekarza :)

Polecam tego doktora jest zdecydowanie kompetentny bardzo uprzejmy wzbudza zaufanie poświęca dużo czasu na temat choroby i metode jej leczenia.

Bardzo dobrze tłumaczy metodę leczenia schorzenia. Zawsze poświęca dużo czasu pacjentce. Polecam właśnie tego ginekologa każdej kobiecie.

Fantastyczny lekarz. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, wyrozumiałość. Jest specjalistą, który odpowie na każde pytanie i dba o dobro fizyczne i psychiczne pacjentki. Gorąco polecam!!!

Polecam, jest super lekarzem! Zawsze ma czas żeby wytłumaczyć wszystko, zawsze w dobrym humorze :)

Polecam, jest super lekarzem!
Zawsze ma czas żeby wytłumaczyć wszystko, zawsze w dobrym humorze :)

Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty u tego lekarza. Pomógł mi wyjść z choroby, zawsze znajdzie czas na rozmowe i tłumaczenie. Polecam jak najbardziej Doktora Andrzeja C. stała pacjentka Ewelina G

stała pacjentka Ewelina G

jestem bardzo zadowolona z wizyt i leczenia u pana doktora jest osoba mila i kompetentna zawsze ma czas dla swoich pacjentek bez wzgledu na pore dnia czy nocy

Jest człowiekiem godnym zaufania, widać od razu że jest specjalistą akurat w tym zawodzie z powołania...Polecam go każdej kobiecie z czystym sumieniem...

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Żary"?

dr
Paweł Dwornicki