lekarz Andrzej Cieślak

Bardzo miły ,sympatyczny ,kompetentny,uważny podczas rozmowy. Wzbudza zaufanie. Polecam ,,nieśmiałym wystraszonym i rzadko odwiedzającym gabinety ginekologiczne pacjentkom". Profesjonalna i konkretna porada.

Bardzo miły ,sympatyczny ,kompetentny,uważny podczas rozmowy.
Wzbudza zaufanie.
Profesjonalna i konkretna porada.

Profesjonalista! Omawia każdą dostępną metodę leczenia z pacjentka. Specjalista na bardzo wysokim poziomie. Super komunikacja z doktorem zawsze uśmiechnięty i każda wizyta jest satysfakcjonujaca. Polecam doktora całym sercem. Wspaniały człowiek.

Polecam doktora całym sercem. Wspaniały człowiek.

Polecam każdemu , bardzo miły i sympatyczny pan . Przede wszystkim umie wysłuchać i wytłumaczyć . Zdobyłam jego zaufanie już po pierwszej wizycie , szkoda tylko ,że zmarnowałam trochę zdrowia lecząc się gdzie indziej .

Polecam, jest super lekarzem! Zawsze ma czas żeby wytłumaczyć wszystko, zawsze w dobrym humorze :)

Polecam, jest super lekarzem!
Zawsze ma czas żeby wytłumaczyć wszystko, zawsze w dobrym humorze :)

Fantastyczny lekarz. Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, wyrozumiałość. Jest specjalistą, który odpowie na każde pytanie i dba o dobro fizyczne i psychiczne pacjentki. Gorąco polecam!!!

Pan Doktor prowadził całą moją ciążę, jestem bardzo zadowolona z wizyt i podejścia do pacjentki. Urodziłam zdrową, śliczną dziewczynkę również na jego oddziale w Żaganiu. Polecam każdej przyszłej mamie takiego lekarza :)

Polecam tego doktora jest zdecydowanie kompetentny bardzo uprzejmy wzbudza zaufanie poświęca dużo czasu na temat choroby i metode jej leczenia.

Bardzo dobrze tłumaczy metodę leczenia schorzenia. Zawsze poświęca dużo czasu pacjentce. Polecam właśnie tego ginekologa każdej kobiecie.

jestem bardzo zadowolona z wizyt i leczenia u pana doktora jest osoba mila i kompetentna zawsze ma czas dla swoich pacjentek bez wzgledu na pore dnia czy nocy

Jest człowiekiem godnym zaufania, widać od razu że jest specjalistą akurat w tym zawodzie z powołania...Polecam go każdej kobiecie z czystym sumieniem...