dr n. med. Andrzej Czajkowski

Ortodonta

Wyprowadził mnie z tarapatów - jako jedyny zająłsie mna gdy inni nie dawali mi szans, po leczeniu skierowal do szpitala na operację, pomagał i wspierał. Poza tym jest bardzo sympatyczny i zawsze poświęca maksimum uwagi pacjentowi. Polecam każdemu.

Bardzo polecam. Nie sadzilam, ze kiedykolwiek moj usmiech bedzie tak zachwycal. Dziekuje Doktorze!

Zakładał mi aparat damon zapłaciłam 2800 i jestem zadowolona, choć na początku szukałam innego ortodonty, bo uważałam,że 'naciąga' cene za aparat.

Poleciła mi go znajoma, jestem bardzo usatysfakcjonowana.

Poleciła mi go znajoma, jestem bardzo usatysfakcjonowana.

jak dla mnie to bardzo dobry specjalista, lecz bardzo drogi. Wizyta średnio co 1,5 m-ca - koszt 100 zł, koszt aparatu (góra i dół) 4000 zł. Aparat trzeba nosić ok. 2 lat. Trochę za drogie koszty wizyt, ale w sumie zęba ma się na całe życie, ogólnie polecam.