Andrzej Czechowski

Polecam naprawdę świetny lekarz. Wytłumaczy wszysto ,odpowie na każde pytanie. Pilnuje badań. Bada piersi co należy do rzadkości u ginekologa.

Trafiłam do Pana doktora przypadkiem ze schorzeniem ginekologicznym ,polecam lekarz zbadał mi piersi co nie zawsze jest normą u ginekologów nawet jeżeli jest to wizyta prywatna,ja byłam na NFZ ,dał potrzebne leki i skierowanie na usg

Czytam negatywnie opinie i nie wierzę. Trafiłam przypadkiem i co najważniejsze na NFZ. Bezpłatne badania .na dolegliwości tez leki dostałam. Bezproblemowo i czas oczekiwania na wizytę jak na NFZ świetny :-)

jeżeli któraś z pań ma ochotę być pacjentką pana Czechowskiego to ogromnie odradzam. To 70 dziadek który nie ma pojęcia jak leczyć a że jeszcze jestem w ciąży nie zrobił mi w ogóle na początku usg aby potwierdzić ciążę nie dał zaświadczenia potrzebnego do pracy ani L 4 po czym po paru tygodniach a jestem w 4 miesiącu ciąży prosiłam pana doktora o L 4 do pracy gdyż pracuję w szkodliwych warunkach dziadek zaczął mieć do mnie pretensje że mi nie da zwolnienia bo nie ma takiej potrzeby więc od dzisiaj zmieniam lekarza na panią doktor Małecką-Holerek którą oceniam na 6 i bardzo polecam

Witam! Dziewczyny nie nabierajcie sie na "doswiadczenie" dr Czechowskiego. Doktor Czechowski wogole nie umie badac!!!! bylam u Niego dwa razy za kazdym razem mnie tak zbadal ze z bolu ledwo co umialam zejsc sama z kozy. Wykryl u mnie torbiel na jednym z jajnikow i tylko to potwierdzil przy badaniu recznym. za pierwszym razem kazal przyjsc za tydzien na kontrole zeby zobaczyc czy torbiel sama nie pekla i wyslal mnie do domu bez lekarstw I BEZ SKIEROWANIA NA JAKIEKOLWIEK BADANIA... nastepnym razem znowu mnie zbadal recznie i mowi ze tam jest dalej ta torbiel i znowu mnie tak bolalo ze szok po czym myslalam ze mi zrobi usg zeby to potwierdzic, jednak wyslal mnie na usg do calkiem innej doktorki ale dopiero za dwatygodnie... to jest chore zeby podczas badania ginekologicznego nie bylo od razu wykonywane badanie usg tylko trzeba czekac na kolejna (juz 3 w moim przypadku) wizyte. nawet cytologi mi nie wziol pomimo tego ze mowil ze jest mala nadzerka.. za to dal skierowanie na pobranie krwi w kierunku markerow rakowych ;( ja juz bylam przerazona... w tym samym dniu poszlam na konsultacje do Pani dr Sieradzkiej-bardzo dobrej i wykwalifikowanej ginekolog- ktora sobie drogo liczy za wizyte ale wszystko pozadnie jest wykonane a badanie bez bolesne. i co powiedziala Pani doktor??? ze nie ma zadnego torbiela a nadzerka wcale nie jest taka mala... jajniki mam dobrej wielkosci zadnego pecherzyka zadnego torbiela... wszystko ok ;) nie ma sensu oszczedzac i chodzic na NFZ do takich lekarzy bo czlowiekowi tylko cisnienie podniosa ze jest chory... DZIEWCZYNY NAPRAWDE UNIKAJCIE TEGO DOKTORA!!!

Witam! z czystym sumieniem mogę polecić Dr Czechowskiego!jestem w 7m-cu ciąży na obecną chwilę... Doktor to Starszy Pan z dużym doświadczeniem, wszystkim ciężarnym mogę polecić tego doktora jak i Centrum Medyczne Galena. Centrum niezwykle estetyczne, bardzo mile Panie w recepcji,pielęgniarki jak i polożne. Do dr Czechowskiego trafilam zupelnie przypadkowo.Zostalo mi polecone Centrum Galena ale nikt nic mi nie mówil o lekarzach przyjmujących tam. Więc doktora wybralam czysto przypadkowo.od pierwszej wizyty bardzo ale to bardzo pozytywne wrażenie, doktor najpierw mnie zbadal, potem wszystko wpisal w karte a na końcu ze mną ...

Do dr Czechowskiego trafilam zupelnie przypadkowo.Zostalo mi polecone Centrum Galena ale nikt nic mi nie mówil o lekarzach przyjmujących tam. Więc doktora wybralam czysto przypadkowo.od pierwszej wizyty bardzo ale to bardzo pozytywne wrażenie, doktor najpierw mnie zbadal, potem wszystko wpisal w karte a na końcu ze mną o wszystkim porozmawial.Grozilo mi poronienie, skierowal mnie do szpitala, po wyjściu ze szpitala dostalam odpowiednie leki i częstsze wizyty. Największym plusem (jak dla mnie) jest to że w C.Galena ginekolodzy przyjmują również na NFZ ! co bardzo malo kobiet wie o tym. Od początku ciąży (oprócz leków, które mi doktor przepisywal), nie zaplacilam ani zlotówki!!!za wszystkie badania w tym Usg prenatalne również nic nie placilam! a przyznam szczerze że nie byloby mnie stać chodzić do ginekologa co dwa-trzy tygodnie i wydawać po minimum 100zl! Także ja ani do Centrum Galena ani do lekarza nie mam najmniejszych zastrzeżeń!i naprawdę polecam to Centrum i lekarza wszystkim kobietom, nie tylko w ciąży.Ja jestem bardzo zadowolona i moja ocena to szóstka+, i nie uwierze jeśli ktoś napisze że jest inaczej! pozdrawiam